Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Zlecenia (/Forum-Zlecenia-306)
+---- Wątek: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji (/Temat-Szukam-osob-do-wypelniania-formularzy-rejestracji-169067)

Strony: 1 2 3


Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - MxSkin - 21-08-2020 13:06

Witajcie! Szukam kilku osób do wypełniania formularzy na stronach WWW.

Wymagania:
-umiejętność tworzenia skrzynek e-mailowych
-umiejętność zmiany IP bez ingerencji VPNa (tryb samolotowy na smartfonie albo resetowanie modemu - proxy odpada); Jeśli nie potrafisz zmieniać IP - mogę Ci wytłumaczyć Smile; Jeśli nie chcesz zmieniać IP - to też praca dla Ciebie, ale zarobisz MNIEJ.

-sumienność i cierpliwość Smile

Stawki są różne - od 40 do nawet 70 groszy za rejestrację.

Robisz ile chcesz i kiedy chcesz - nawet o 3ciej w nocy.

Wypłacam na konto bankowe/PayPal po wykonaniu dowolnej ilości formularzy.

Więcej informacji tutaj na PW bądź GG: 149938.


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - szkrot - 21-08-2020 16:49

napisalem na gg Smile


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - MałyKsiążę - 22-08-2020 14:28

Jakby co, to pisałem PW.
Jako zainteresowany oczywiście.


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - Samsonov - 22-08-2020 20:19

Również pisze priv. Mam doświadczenie Big Grin


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - Interwall147 - 23-08-2020 00:20

Napisałem pw


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - Fricooo - 23-08-2020 10:18

Proszę priv


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - MxSkin - 23-08-2020 12:13

Odpisałem każdemu Smile


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - Krakersik - 23-08-2020 18:20

prosze o priv z info jesli nadal aktualne


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - trybulski - 23-08-2020 18:50

proszę priw


RE: Szukam osób do wypełniania formularzy rejestracji - DeoRIP - 23-08-2020 18:53

Proszę o priv