Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finał LM 2019/2020: PSG vs Bayern Monachium - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Finał LM 2019/2020: PSG vs Bayern Monachium (/Temat-Final-LM-2019-2020-PSG-vs-Bayern-Monachium-169051)

Strony: 1 2 3 4 5

Finał LM 2019/2020: PSG vs Bayern Monachium - Hybrid1990 - 20-08-2020 14:41

FINAŁ LIGI MISTRZÓW:
PSG vs Bayern Monachium

1. W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 10 dni spędzonego czasu online na forum (nie mylić z datą rejestracji na forum) w chwili podania typu.
  2. Jeden użytkownik = jeden typ/post. Typować można do 23.08.2020 do godziny 21:00 włącznie.
  3. Jakakolwiek edycja posta = dyskwalifikacja z konkursu.
  4. Typujemy dokładny wynik spotkania, np. "2:3".
  5. Typ będzie dotyczyć tylko regulaminowego czasu gry + dogrywki (jeśli do niej dojdzie), czyli 90 + 30 minut, ewentualna seria rzutów karnych nie będzie się liczyła.
  6. Każda osoba która poprawnie wytypuje wynik meczu, weźmie udział w losowaniu poprzez losowe.pl, w którym zostanie wybrana jedna osoba, która otrzyma nagrodę 50 PLN w postaci kodu do wyboru - doładowanie do wybranej przez siebie sieci lub paysafecard.
  7. Zastrzegam sobie prawo do rozstrzygania spornych sytuacji, jeśli takie wystąpią.
  8. Nagrody zostaną przesłane maksymalnie do 24 godzin od zakończenia meczu/kontaktu z wygranym.