Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bulkestate - 5$ bonusu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bulkestate - 5$ bonusu (/Temat-Bulkestate-5-bonusu-169050)



Bulkestate - 5$ bonusu - Dominik1 - 20-08-2020 14:24

Cześć,
Chciałbym wam dzisiaj pokazać mój reaserch na temat Bulkestate.

O firmie
Bulkestate to platforma inwestycyjna, która powstała w grudniu 2016 roku i jest zarejestrowana w Estonii. Umożliwia inwestowanie w pożyczki zabezpieczone w nieruchomościach oraz grupowe kupowanie nieruchomości ( o tym drugim nie będę dzisiaj pisał, ponieważ nie interesuje mnie to póki co). Firma działa na rynku Łotewskim przeważnie w Rydze.
Za Bulkestate stoi Igor Puntuss, który wywodzi się z branży nieruchomości, wcześniej wraz ze swoim współzałożycielem pracował przy dużych projektach inwestycyjnych na rynku nieruchomości.
[/size]

Dlaczego Bulkestate?
Zdecydowałem się inwestować w Bulkestate, ponieważ ludzie, którzy stoją za tą platformą mają wieloletnie doświadczenie oraz współpracują z firmami, które również takie doświadczenie posiadają (Ober Haus oraz Starlex Real Estate) oraz fakt, iż każdy dotychczasowy projekt dostępny do inwestycji został na tyle dokładnie sprawdzony pod kątem wypłacalności, że żaden inwestor nie stracił.


Teraz w skrócie przedstawię plusy i minusy (które również są)

Plusy :
-wysoki zwrot (między 14%-17%*)
-okres trwania pożyczki przeważnie 12 miesięcy
-mała minimalna kwota inwestycji (50 Euro)
-łatwość inwestycji
-bonus na start 5 $ (otrzymujemy go po dokonaniu pierwszej inwestycji, ja otrzymałem go po około 15 minutach)
-niski współczynnik LTV
-funkcja AutoInvest
-szybkość odpowiedzi na emaile

Minusy :
-mała dostępność inwestycji ( 1-2 miesięcznie)
-brak języka polskiego
-inwestycje tylko w walucie euro
-brak rynku wtórnego
-brak sprawozdań finansowych

Co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona?/Co się stanie jeśli Bulkestate ogłosi upadłość?
Częstym pytaniem w przypadku takich platform jest to, co się stanie, jeśli Bulkestate ogłosi upadłość. Istnieją uspokajające informacje na ten temat. Wypłacalność zbiorcza nie wpływa na ryzyko utraty inwestycji, ponieważ inwestorzy kupują prawa do roszczeń wraz z powiązanymi zabezpieczeniami podczas dokonywania inwestycji. W przypadku upadłości likwidator, niezależnie od majątku i wierzycieli spółki, zarządza całym majątkiem inwestora. Środki inwestorów są bezpieczne na oddzielnym rachunku powierniczym poza operacyjnym rachunkiem bankowym Bulkestate. W związku z tym, jeśli dany projekt finansowania społecznościowego nie zakończy się sukcesem, a inwestorom nie uda się pozyskać niezbędnego finansowania, inwestorzy nie ponoszą żadnych strat i otrzymują wszystkie inwestycje na swoje konta.
Do dnia dzisiejszego nie zdarzyło się aby jakaś pożyczka nie została spłacona. W razie takiego przypadku wszystkie pożyczki są zabezpieczone (najczęściej nieruchomością).

Jak zainwestować?
1.Utwórz konto na http://Bulkestate.com
2.Dodaj środki do konta (minimum 50 euro)
3.Zainwestuj w wybrany projekt

Na początku nie zalecam inwestować zbyt dużych kwot, 50-100 euro powinno wystarczyć na zapoznanie się z platformą (ja tak zrobiłem).
Służę pomocą w razie pytań.
Zachęcam do dyskusji.