Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy sieci afiliacyjne praktykują ucinanie prowizji od tak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy sieci afiliacyjne praktykują ucinanie prowizji od tak? (/Temat-Czy-sieci-afiliacyjne-praktykuja-ucinanie-prowizji-od-tak-169033)



Czy sieci afiliacyjne praktykują ucinanie prowizji od tak? - Soplica - 18-08-2020 16:22

Cześć, ostatnio udało mi się wynegocjować większą prowizję w jednym programie partnerskim w mojej sieci. Moje odczucie jest takie, że dostałem wyższą prowizję kosztem mniejszej konwersji. Czy też macie czasami wrażenie, że sieci afiliacyjne trochę ucinają prowizję? Mam taką obawę, że sieć po prostu dogadała się z reklamodawcą, że dadzą mi większą, ale coś mi utną, żeby mu jemu się opłacało.

Promuję sklepy meblowe i mam też dużą ilość odrzuconych prowizji na poziomie 30%. Wiadomo, że ludzie zwracają produkty wcześniej zamówione, ale 30% zwrotów to chyba bardzo dużo?

Jakie są Wasze odczucia? Bo ja szczerze mówiąc coraz częściej myślę nad odejściem od afiliacji, by współpracować bezpośrednio z firmami, które reklamuje.


Czy sieci afiliacyjne praktykują ucinanie prowizji od tak? - Hybrid1990 - 28-05-2021 21:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.