Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fortissio.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: fortissio.com (/Temat-fortissio-com-169028)



fortissio.com - Cris - 17-08-2020 21:06

Witam
posiada ktoś jakieś opinie na temat tego brokera?


RE: fortissio.com - TriQel - 17-08-2020 21:54

Ja korzystałem, to był mój pierwszy broker. Ogolnie na necie nie znajdziesz zadnego negatywnego komentarza o nim (jesli nic sie nie zmienilo) promocje ma super, spready na nie-krypto stałe i chyba niskie, ale nie jestem specjalista. Zabezpieczone pozycje dostajesz na start, ale tez rpoponuje przy wiekszej wplacie jak jest duzy ruch na gieldzie. Do 100% bonusu obrotowego od depozytu to standard przy wplacie, czasami od 1000 usd dają 200%.
Jeśli planujesz tam grać dluzej niz pierwsze zabezpieczone pozycje, to daj napisz do mnie priv, trzeba bedzie napisac email do managera i oboje dostaniemy po 100$ jesli zostaniesz z nimi chwile dluzej (nie wiem ile to jest chwila, manager tez nie wie dokladnie).


RE: fortissio.com - macmich - 15-12-2020 22:27

jak się okazuje..scam. wpisany na listę ostrzeżeń
niestety mnóstwo straciło osób z nimi... a negatywnych opinii pewnie że nie ma. jak startujesz z nimi dopiero co to nigdy na scamerów nic złego nie znajdujesz. dopiero potem, jak orientujesz się że cię na kasę wyru...


RE: fortissio.com - rejwus15 - 15-12-2020 22:34

A ja totalnie nie polecam, spread z kosmosu jest jakiś, no i jak każda giełda wydzwaniają do mnie do dzisiaj Big Grin


RE: fortissio.com - macmich - 15-12-2020 23:47

wypłacałeś już coś od nich? daj znać czy się udało...