Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
click.mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: click.mail (/Temat-click-mail-169017)



click.mail - MałyKsiążę - 16-08-2020 14:28

Witajcie.
Ostatnio zarejestrowałem się w programach ClickMail i biznesmails. Jednak zauważyłem pożegnanie admina z serwisem z roku 2019 oraz ostatnią wypłatę zleconą również we wskazanym roku.
Poza tym bardzo mały ruch, tzn. tylko parę klików za ułamkowe grosze.
Moje pytanie, czy programy działają, tzn. czy są wypłacalne?
Proszę o Wasze doświadczenia w temacie.


RE: click.mail - Jnvestor - 16-08-2020 16:07

Cytat:Jednak zauważyłem pożegnanie admina z serwisem z roku 2019 oraz ostatnią wypłatę zleconą również we wskazanym roku.

To jest chyba wystarczająca odpowiedź na to pytanie.


RE: click.mail - Owl_ - 16-08-2020 18:01

Tak jak napisał poprzednik - niestety wszystkie programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo już nie płacą.

Z polskich programów GPTR polecam programy firmy Arial Media (CentrumReklamy, ImperiumReklamy, SwiatReklam, PulsReklamy, ZielonyMail, eKasa) oraz Sejfik (firma eBizo).
Jak na razie płacą bez problemu, chociaż bardziej jest to zabawa niż prawdziwe zarabianie (ze względu na niskie zarobki i stawki za reklamy).


RE: click.mail - MałyKsiążę - 16-08-2020 20:42

Dzięki, chciałem się po prostu upewnić...
Oba programy są nadal promowane w sieci, ponadto coś tam NIBY jest.
Pozdrawiam.


RE: click.mail - MrocznyKILL - 17-08-2020 11:20

Dla potwierdzenia i ja dorzucę że to już SCAMY, a szkoda bo w forsa pl miałem dużą siatke... może ktoś kupi i to reaktywuje LolIdea