Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna (/Temat-Czy-moglby-ktos-pomoc-Praca-manualna-169010)



Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Szymek192018 - 15-08-2020 19:10

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś może jakaś firmę , najlepiej coś manualnego jak klejenie serwetek (wcześniej to robiłem przez 11 miesięcy i zawsze wpadło do domowego budżetu około 400 zł )w której mógłbym dorobić choć 200 zł miesięcznie ? Może macie dużo na głowie i mógłby ktoś podzielić się swoją praca w domu . Za wszystkie podpowiedzi jestem bardzo wdzięczny , przepraszam jeżeli coś źle napisałem albo nie w tym dziale co trzeba .

Pozdrawiam i dziękuje


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Zarabiacz321 - 15-08-2020 19:22

Tez mnie interesuje czy jest jakies ciekawe chalupnictwo


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Szymek192018 - 15-08-2020 20:37

Mnie również , robiłem dla jednej Z firm projekty kuchni przez 11 miesiący ale gdy zaczął się koronawirus to pożegnałem się niestety z praca ...


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - MałyKsiążę - 16-08-2020 14:15

Taka praca manualna wpisuje się w tematykę zarabiania w sieci poprzez miejsce wykonywania:-)
Ja też byłbym zainteresowany wiarygodnymi firmami oferującymi chałupnictwo.
Do tej pory spotkałem się tylko z wyłudzaczami "opłaty wstępnej" (omijać szerokim łukiem), bądź "pustymi" ogłoszeniami (wyłudzanie maila?, zbieranie listy osób?)


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Zarabiacz321 - 16-08-2020 21:30

Chyba ciezko o takie chalupnictwo teraz robotyka i inne sprzety wychodza taniej niz praca ludzi Big Grin


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - Szymek192018 - 18-08-2020 16:51

Szkoda ...


RE: Czy mógłby ktoś pomoc ? Praca manualna - zofia2007 - 18-08-2020 20:57

musisz szukac na forum
jakis ciekawych okazji
np trading212
zakładanie kont za prowizje (bankier,money2money) itp


Cool