Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vaultoro - 1/2 grama złota (ok 30$) za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Vaultoro - 1/2 grama złota (ok 30$) za rejestrację (/Temat-Vaultoro-1-2-grama-zlota-ok-30-za-rejestracje-169006)

Strony: 1 2 3


RE: Vaultoro - 1/2 grama złota (ok 30$) za rejestrację - piotreq86 - 26-08-2020 09:02

Ja dostałem 2 bonusy, ale to były premie z poleceń za osoby które wymagany obrót powyżej 500€ zrobili w ramach jednej transakcji.
Osobiście zrobiłem w ramach kilku, nic nie otrzymałem. Wysłałem maila, na którego przyszła odpowiedź, że sprawdzą sprawę indywidualnie w czasie do 14 dni.


RE: Vaultoro - 1/2 grama złota (ok 30$) za rejestrację - ZaradnyMiś29 - 28-08-2020 09:12

Panowie i Panie , dziś szukam przycisku wypłata widział ktoś na platformie ?


RE: Vaultoro - 1/2 grama złota (ok 30$) za rejestrację - Domel32 - 28-08-2020 15:16

Naprawiali ''coś'', cokolwiek to znaczy...

''We had to fix something and wanted to be sure that all your funds are secure, thats why we decided to shortly shut withdrawing. Now its back on track. Our sincere apologies for this inconvenience!!!''