Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kranik ZCash (ZEC) - darmowe tokeny co 24h prosto na portfel, bez limitu wypłat! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Kranik ZCash (ZEC) - darmowe tokeny co 24h prosto na portfel, bez limitu wypłat! (/Temat-Kranik-ZCash-ZEC-darmowe-tokeny-co-24h-prosto-na-portfel-bez-limitu-wyplat-168993)

Strony: 1 2


RE: Kranik ZCash (ZEC) - darmowe tokeny co 24h prosto na portfel, bez limitu wypłat! - cidd3n - 26-08-2020 09:43

(26-08-2020 08:45)TriQel napisał(a):  Są na te kraniki jakies specjalne metody, czy klepie sie to na x kontach? Bo przy mnozniku x19 dostałem 0.00007310 ZEC czyli wedle moich wyliczeć po roku klikania miałbym 2 dolary. Ktos zdradzi sekret? Big Grin

Edit: Jeszcze zapytam, czy ta nagroda z kraniku ZEC jest losowa czy mam szanse na wygranie 1 ZEC? (19 w przypadku tych wszystkich boostow)

Polecaj jak najwięcej osób i dostaniesz jakiś procent z tego, co klikają.

A szansa na większe nagrody oczywiście jest, ja już zgarnąłem większą na kraniku ZEN.