Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zebranie danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę zebranie danych (/Temat-Zlece-zebranie-danych-168989)



Zlecę zebranie danych - marcinpiekarczyk - 12-08-2020 16:50

Zlecę zebranie danych.
Trzeba przeszukać google pod konkretne hasło, odwiedzić strony internetowe, skopiować dane, wkleić do notatnika i to w sumie tyle. Konkretne informacje wyślę zainteresowanej osobie na pw. Pracy na max 2 godziny, a jak ktoś jest obrotny to zrobi szybciej. Płatność 50 złotych po zakończeniu zlecenia i przesłania do mnie pliku tekstowego z danymi. Jeżeli znajdziesz inne rozwiązanie, pozwalające na zebranie więcej danych, to chętnie dołożę parę zł więcej.


RE: Zlecę zebranie danych - Shimeon - 12-08-2020 17:45

Napisz na pw. Jestem zainteresowany.


RE: Zlecę zebranie danych - robert294 - 12-08-2020 21:42

Priv


RE: Zlecę zebranie danych - Tych12 - 13-08-2020 04:45

Priv jak jeszcze aktualne


RE: Zlecę zebranie danych - marcinpiekarczyk - 13-08-2020 14:03

Dziękuję, już mam wystarczająco osób do pomocy.


Zlecę zebranie danych - Majka - 13-08-2020 14:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.