Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 5 etherum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 5 etherum (/Temat-Droga-do-5-etherum-168976)



Droga do 5 etherum - strz4la - 10-08-2020 16:49

Cześć Big Grin

Dziennik będzie swoistym pamiętniczkiem z drogi początkującego tradera krypto.
Zaczynam przygodę od 0,9 Etherum i zamieniam to na coiny. W portfelu teraz znajduje się:
-Celsius (194,283)
-Ampleforth (63,971)
-Vision Network (8189,744)
-Lition (314,149)
-0x (161,961)

Ilość: 0.0108ETH / 5 ETH

Aktualizować dziennik będę przy zmianach w portfelu. Podaje obecnie posiadaną ilość ETH i raczej nie będę dokładał już nic z poza kapitału wsadzonego dzisiaj. Planem jest osiągnięcie 5 ETH, później zmieni się pewnie na 10, ale do tego jeszcze trochę czasu Big Grin Jeśli macie jakieś ciekawe projekty w które można coś wrzucić, to z chęcią je obejrzę Tongue


Droga do 5 etherum - Snaggy - 10-08-2020 18:30

Zainteresuj się projektami defi. Ja na razie jeszcze siedze full w BTC. Będę transferować w alty ale to jeszcze trochę.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Droga do 5 etherum - strz4la - 10-08-2020 19:05

Akurat Ampleforth i 0x ze stacji defi są ;P
Co do reszty krypto to trzymam jeszcze BTC, ETH, XRP, ale to długo terminowo, jeszcze kupowane przed dołkiem i w czasie dołka Big Grin


RE: Droga do 5 etherum - ictoicto - 24-11-2020 22:08

Brakuje mi tutaj informacji do kiedy chcesz osiągnąć ten cel? ETH idzie w górę i z każdym dniem może mieć wartość większą. Jeżeli widzisz w nich ekwiwalent PLN to po prostu poczekaj, nie rób nic, aż ETH dojdzie do tego poziomu Wink