Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę reklamę FB Ads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę reklamę FB Ads (/Temat-Zlece-reklame-FB-Ads-168957)



Zlecę reklamę FB Ads - TelegramGrzegorz - 07-08-2020 14:49

Jak w temacie, zlecę zrobienie reklamy na facebooku.Nie interesuje mnie promowanie posta a dokładna analiza i targetowanie.

Cena do ustalenia.

Zalezy mi aby to była osoba, która się na tym zna.


RE: Zlecę reklamę FB Ads - azontoo - 08-08-2020 10:11

Cześć Grzegorz, razem ze znajomym zajmujemy się kampaniami w PPCu. Czyli reklamie FB ADS i Google ADS.
Ogarniamy temat kampanii reklamowych dla różnych branż. Naszymi klientami są sieci restauracji, sklepy internetowe, klienci z rynków PL ale mamy tez kilku dużych graczy dla których robimy kampanie na rybki UA, DE, czy USA.

Powiedz proszę:
1. jaka jest Twoja branża
2. Czy usługi czy eCommerce
3. Jaki masz cel kampanii
4. Budżet na kampanie

Pozdrawiam azontoo


RE: Zlecę reklamę FB Ads - Andrzej1986 - 12-08-2020 11:48

Hej! Chętnie przyjrzę się tematowi bliżej. Proszę o kontakt.


RE: Zlecę reklamę FB Ads - Jestem Warzywem - 12-08-2020 12:06

Napisz PW, coś na pewno podziałamy.


RE: Zlecę reklamę FB Ads - entsolve - 26-12-2020 22:37

Hej, to jeszcze jest aktualne? Proszę na priv jaki masz budżet i więcej info o branżę, co oczekujesz i na jakim poziomie jesteś teraz?


Zlecę reklamę FB Ads - Hybrid1990 - 07-03-2023 11:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.