Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto mi pomoze odzyskac zarabianie na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kto mi pomoze odzyskac zarabianie na yt (/Temat-Kto-mi-pomoze-odzyskac-zarabianie-na-yt-168952)



Kto mi pomoze odzyskac zarabianie na yt - Serkownik - 06-08-2020 19:05

Witam
Od 6 miesiecy moj kanal zostal wylaczony z programu zarabiania na youtube adsense.
Jest to kanal shoterski 100k subow.
Mam 3 inne kanaly z taka sama tematyka i one normalnie dalej zarabiaja a ten nie ...
Inni youtuberzy 100k+ do ktorych pisalem dalej moga na adsense zarabiac i sa uczestnikami w programi yt.

Proboje co miesica pisac do yt z prosba o mozliwosc zarabiania. Zadnych wskazowek yt nie powie co mam zrobic, czy cos usunac czy cos dodac.

Ukrywalem wiekszosc filmow na prywatne, i zglaszalem kanal.
Nadal kanal nie jest w programie do zarabiania.

Co moge zrobic ? prosze o porady i pomoc


RE: Kto mi pomoze odzyskac zarabianie na yt - Agnieszk4n - 19-09-2020 23:58

1.Za co zdjeli Ci zarabianie?
2.Czy Twoje filmy były stażowe? 2-3 lata ?


RE: Kto mi pomoze odzyskac zarabianie na yt - MałyKsiążę - 20-09-2020 15:53

Nic nie zrobisz, jest ręczne sterowanie, robią co chcą. Generalnie - fakt - robią sztuczne problemy i patrzą kto się interesuje. Lecz kogo "nie lubią", to nie ma mocnych.
Pisz, wyjaśniaj, analizuj, dlaczego? Skoro wyłączyli ci tylko jeden kanał to masz szansę.
Ja zrobiłem zakup kontrolowany w afiliacji (nie pasowały mi zerowe statystyki) i... mi nie zaliczyli, i nie udowodnisz tego, ani się nie odwołasz. Musisz przemyśleć, czy gra warta świeczki. A chyba warta, ponieważ normalni ludzie nie chcą siedzieć na smyczy i wolą się użerać za grosze;-))
Trzymam kciuki.