Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2024) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2024) (/Temat-Kompendium-wiedzy-o-zarabianiu-na-ankietach-aktualna-lista-zaufanych-paneli-2024-168929)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - bartqqq - 04-12-2023 19:01

Z moich testów wynika, że panel to scam. Nigdy nie doczekałem się wypłaty facepalm .


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - chincyk - 05-12-2023 08:56

Panel opinea wypłaty PP max do miesiąca a kod GCodes u mnie instant przychodzł Wink


. - Shimeon - 12-12-2023 11:49

Mały update dot. panelu opinie.pl. Przeglądając historię wypełnionych badań zauważyłem, że najwięcej ankiet miałem dotychczas w grudniu oraz listopadzie (konto założone w lipcu bieżącego roku).

U nich jest to jakaś praktyka, że ankiety pojawiają się sezonowo czy jak? Wink


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - chincyk - 13-12-2023 10:07

No teraz pod koniec roku i na początku następnego może sypnąć badaniami (u mnie tak jest), kiedyś nawet tu na forum o tym pisałem. Więc trza korzystać Wink


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - AnDvL - 23-12-2023 15:21

Właśnie z panel opinea.pl doszła do mnie wypłata po tygodniu, ale ku mojemu z dziwieniu po kilku dniach usunęli mi konto bez podania powodu.


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - ARE$ - 25-12-2023 20:41

Cześć , dawno mnie tu nie było , jakoś dwa lata temu odpuściłem ankiety i tak myślę czy nie wrócic . Powiedzcie mi czy przez ten czas coś się zmieniło na lepsze ? , czy stawki troszkę wzrosły wprost proporcjonalnie do inflacji Wink ?


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2023) - AnDvL - 19-01-2024 17:48

(25-12-2023 20:41)ARE$ napisał(a):  Cześć , dawno mnie tu nie było , jakoś dwa lata temu odpuściłem ankiety i tak myślę czy nie wrócic . Powiedzcie mi czy przez ten czas coś się zmieniło na lepsze ? , czy stawki troszkę wzrosły wprost proporcjonalnie do inflacji Wink ?

Na wypełnianiu ankiet ciężko jest coś zarobić, trudny temat. U mnie jest tak że w wolnych chwilach wypełniam te ankiety więc w skali miesiąca chociaż za prąd zwraca mi się, i tego jest taki plus.


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2024) - bartqqq - 20-03-2024 03:34

Aktualizacja 20.03.2024

- Dodany panel "Narodowy Panel Badawczy (NPB)" - przyjemnie stawki w stosunku do czasu, w miarę często ankiety, przejrzysta stronka, działający support (duży +)
- Zjazd panelu Opinie.pl na końcówkę najlepszej listy z powodu małej liczby ankiet


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2024) - chincyk - 20-03-2024 08:50

NBP - bardzo fajny panel Smile

Opinie - fakt słabo u nich z badaniami ostatnio a jak są to za śmieszna stawkę... w tym tygodniu miałem już od nich 2 badania ale wypełnione tylko że miałem wolną chwilę. Jeden plus że zmniejszyli minimum wypłaty na 8 000 pkt.


RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2024) - Zaperr44 - 14-04-2024 17:50

NBP pod względem czasu jaki się poświęca jest najlepszym panelem. Około 10 pytań i ankieta wypełniona za równowartość 2-3zł, więc naprawdę spoko.