Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-whoring z dziewczyną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: E-whoring z dziewczyną (/Temat-E-whoring-z-dziewczyna-168912)

Strony: 1 2


E-whoring z dziewczyną - Akson - 02-08-2020 20:00

Hej, zacząłem się zastanawiać, żeby pójść w e-whoring. Oczywiście jakaś paczuszka itp. itd.
Podzieliłem się tym z dziewczyną, a ona powiedziała, że mogła by dawać swoje zdjęcia, żeby nie było podszywania się pod innych, mniejsze ryzyko wpadnięcia i możliwość potwierdzenia w każdej chwili, że jest się tą osobą. Warunek - zdjęcia bez twarzy/częściowo zakrytą twarzą.

Co o tym myślicie?


RE: E-whoring z dziewczyną - mgll - 02-08-2020 21:54

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.
Istnieje minimalna szansa, że ktoś Was odkryje.
Jak będziesz miał przygotowaną paczkę podeślij na priv.


RE: E-whoring z dziewczyną - cezar78 - 02-08-2020 21:55

Lepiej posadź ja na kamerkach np chaturbate. Jest wiele modelek co nie pokazują twarzy tylko np same stopy w rajstopach i szpilkach i zarobisz na pewno więcej niż w e-whoringu


RE: E-whoring z dziewczyną - Urias - 03-08-2020 01:03

Jerk2 Podpinam się pod prośbę mgll. Daj paczuszkę jak zrobicie jakąś sesje Lol
A tak serio to showup albo chaturbate i jazda. Na showupie można na spokojnie 1000 zł dziennie zarobić jak się ma dobry pomysł (np. ci co chodzą i zaczepiają random ludzi na niespodzianke Cool to tam sprzedają na 1 transmisje kilkaset biletów po 100 żetonów. Często nawet 500). Dużo większe zarobki niż na ewhoringu bo jakby nie patrzeć konkurencja jest spora. A szansa że sprzedasz paczke własnej laski jest taka sama że sprzedasz jakąś random paczke jeżeli masz jakieś minimalne pojęcie jak podrobić podpisy itd w photoshopie to można wszystko. A więc polecam bardziej pójście w tą strone. Nawet jeśli będziecie razem występować w jakiś maskach to za godzine "pracy dziennie" (jeżeli panna jest w miare urodziwa) można zarobić spory hajs i żyć sobie bez martwienia się o kasę.


RE: E-whoring z dziewczyną - Akson - 03-08-2020 12:17

(02-08-2020 21:54)mgll napisał(a):  Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.
Istnieje minimalna szansa, że ktoś Was odkryje.
Jak będziesz miał przygotowaną paczkę podeślij na priv.

No i prawnie to lepiej wygląda bo nie jest to podszywanie się pod kogoś.

Zastanawia mnie tylko jak bardzo brak chęci pokazywania całej twarzy zmniejszy zarobki.


RE: E-whoring z dziewczyną - Mailowiec - 03-08-2020 13:12

Również chętnie przyjmę paczkę.


RE: E-whoring z dziewczyną - itmaster - 03-08-2020 16:06

(03-08-2020 01:03)Urias napisał(a):  Nawet jeśli będziecie razem występować w jakiś maskach to za godzine "pracy dziennie" (jeżeli panna jest w miare urodziwa) można zarobić spory hajs i żyć sobie bez martwienia się o kasę.

Tylko jak się potem z tego rozliczyć w okolicznym US, produkcja filmowa? Big Grin


RE: E-whoring z dziewczyną - Pablo1878 - 03-08-2020 16:20

(03-08-2020 16:06)itmaster napisał(a):  
(03-08-2020 01:03)Urias napisał(a):  Nawet jeśli będziecie razem występować w jakiś maskach to za godzine "pracy dziennie" (jeżeli panna jest w miare urodziwa) można zarobić spory hajs i żyć sobie bez martwienia się o kasę.

Tylko jak się potem z tego rozliczyć w okolicznym US, produkcja filmowa? Big Grin

Jako aktorka filmowa. Wink


RE: E-whoring z dziewczyną - Krakersik - 03-08-2020 17:11

zmień dziewczynę;D


RE: E-whoring z dziewczyną - cezar78 - 03-08-2020 20:35

Zobacz sobie dziewczynę z chaturbate - firstbornunicorn
Ona nigdy nie pokazała twarzy a zarabia kokosy, jest wyszukiwana 50k razy na miesiąc w google:

[Obrazek: wHViFe9.jpeg]

Co prawda ma nieziemskie ciało, ale myślę że średniej urody dziewczyna też zarobi na polskie warunki dobrą kasę i to bez pokazywania twarzy. Wystarczy skupić się na jakimś fetyszu, coś z ubioru np albo jakieś ciekawe zabawki, albo zwykły seks na kamerce (POV- widok z pierwszej osoby) zakładasz kamerę na głowę albo ustawiasz nad swoją głową i bzykasz, kadrujesz tak żeby nie było twarzy, a od tyłu nie musisz kadrować wcale. Pary mają wysoka oglądalność, bo przecież ludzie odwiedzają ta stronę żeby sobie strzepać i niektórzy sypnąć groszem. Im więcej oglądających tym wyżej jesteś w wyszukiwaniu na ich stronce i trafiasz na główną a tu leżą duże pieniądze.