Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w sprzedaż samochodów pokolizyjnych - szukam inwestora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w sprzedaż samochodów pokolizyjnych - szukam inwestora. (/Temat-Inwestycja-w-sprzedaz-samochodow-pokolizyjnych-szukam-inwestora-168911)



Inwestycja w sprzedaż samochodów pokolizyjnych - szukam inwestora. - RySioek - 02-08-2020 19:32

Witam!

Na forum jestem już kupę lat ale jako obserwator.
Dawno temu działałem w shorte.st ale jakoś mi spadł zapał na zarobek w internecie.
Przejdźmy do sedna:
Posiadam warsztat razem z placem przy drodze krajowej, konkretnie trzy stanowiska, dwa w użyciu z możliwością uruchomienia trzeciego. Koszty utrzymania tylko prąd/woda.
Większość niezbędnych narzędzi mam, jednak co jakiś czas coś się dokupuje.
Mimo młodego wieku mam też doświadczenie i wiedzę jeśli chodzi o naprawę samochodów pokolizyjnych.
W promieniu 150 km, są trzy duże place gdzie jest dostęp do samochodów uszkodzonych z wypożyczalni. Wybór jest ogromny i jest w czym wybierać, większość komisów z uszkodzonymi samochodami, kupuje właśnie tam lecz nakładają potem swoją marżę.

Zacząłem działać w temacie naprawy i sprzedaży tych samochodów. Wszytko jest robione zgodnie ze sztuką jeśli chodzi o naprawę. Samochody które wybieram są bez wad konstrukcyjnych. Najczęściej nie są to jakieś ogromne uszkodzenia.
Jedyne co mnie ogranicza to budżet.
Obecnie w pojazdach mam około 35 tyś.
Za te pieniądze mam 2/3 pojazdy.
Wiadomo rynek jest konkurencyjny i czasem auto musi chwilę postać, ale nie miałem przypadku żeby czas spredaży przekroczył 3 miesiące. Najczęściej do miesiąca schodzą.

Szukam osoby która chciałaby zainwestować w mój biznes. Przychód dla inwestora typowo pasywny. Ryzyko małe, ponieważ auta z częściami wychodzą około 50% wartości rynkowej. Wiadomo dochodzi koszt mojej pracy i ewentualnie pracy przyszłego pracownika.

Jeśli ktoś ma wolną gotówkę i chce ją ulokować to zapraszam, szczegóły możemy dogadać na whatsapp'ie i wiadmo jakoś to zrobimy formalnie.
Działalność gospodarczą prowadzę więc wszystko jest legalnie.
Na pewno inwestycja lepsza niż lokaty w banku czy chwiejne krypto.
Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszam, szczegóły do ustalenia na spokojnie.

Przepraszam, jeśli post jest w złym dziale.


Inwestycja w sprzedaż samochodów pokolizyjnych - szukam inwestora. - Hybrid1990 - 02-08-2020 19:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.