Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie i inwestowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie i inwestowanie (/Temat-Zarabianie-i-inwestowanie-168900)

Strony: 1 2


Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 01-08-2020 14:22

Przełamałem się!


Założyłem konto i stworzyłem dziennik który dziennikiem nie będzie a raczej tygodnikiem.



Kim jestem? W zasadzie to nikim ważnym, random typkiem który chciałby kiedyś mieć jakąś poważniejszą sumę na koncie. Aktualnie jestem bezrobotny, ale mam trochę aktyw i mnóstwo czasu, więc.....



Niech rozpocznie się zarabianie!!!


Oto moja inwestycja sprzed 2 dni w eToro:

[Obrazek: obrazek-1-dziennik.png]
(Kliknij by powiększyć, duhhh)

1000 dolarków zainwestowane w dość bezpiecznym miejscu gdzie roczny zysk "może" wynieść +- 10%. - Takie opłacalne bardziej niebezpieczne konto oszczędnościowe. Xpokerface

(Aktualny zarobek pokazywany nie ma znaczenia bo wachania są dość mocne)





Ofc to za mało by zostać bogatym z dnia na dzień ale to dość dobry początek.

Najlepiej byłoby spamować wszędzie reflinkiem do etoro który oferuję 100/150/200$ za 1 rejestrację z wpłatą 200$+ na ich portal (naprawdę sporo). Nie będę wyłudzał refów na forum, ale czemu nie gdzie indziej!! Lol


Plany


Znaleźć sposób na zarabianie stabilnych kwot w celu stworzenia coraz to większego portfolio. Idea



Do zobaczenia za tydzień. impreza


RE: Zarabianie i inwestowanie - xdax1 - 01-08-2020 20:59

Nie wiem na jakiej stronie trzymasz tą kwotę, ale identyczny % jest na procesorze płatności perfectmoney.com.
Za trzymanie tam kasy dostajesz 0,33% miesięcznie, 4% rocznie. Wydaje mi się bezpieczniejszy, istnieje już kilkanaście lat (ale wiadomo, różnie to bywa).


RE: Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 02-08-2020 09:29

Jakbym chciał 4% rocznie to bym wrzucił te pieniądze na konto oszczędnościowe a nie na random małą firmę w Panamie czy tam Hong Kongu (trudno znaleźć mi info) która już miała kilka skandali.


RE: Zarabianie i inwestowanie - Jnvestor - 02-08-2020 10:34

Do tych 4% na koncie oszczędnościowym to trzeba dodać 0 z lewej strony, teraz to nawet 1% na lokacie to dużo przy tych stopach procentowych.

Czym się kierowałeś przy wyborze osoby do kopiowania na etoro? Czemu akurat ten pan?


RE: Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 02-08-2020 11:10

Szukałem bezpiecznej osoby która ma dość stabilny wzrost a zarazem małą szansę na dość duży zysk.


Na eToro OlivierDanvel jest chyba najpopularniejszym bezpiecznym inwestorem (głownie forex) gdzie typek od 40 miesiecy jest na plusie, ale w tym roku zapewne zakończy z zyskiem 6% +-...


Pewnie w ciągu 1-3 miesięcy zacznę kopiować kogoś innego z większym ryzykiem i zyskami ale obawiam się krachu na giełdzie kolejnego z powodu tzw "drugiej fali koronawirusa". Smile

Jak będzie krach to się okupie. Smile Smile Smile


RE: Zarabianie i inwestowanie - xdax1 - 02-08-2020 12:49

(02-08-2020 09:29)Copyista napisał(a):  Jakbym chciał 4% rocznie to bym wrzucił te pieniądze na konto oszczędnościowe a nie na random małą firmę w Panamie czy tam Hong Kongu (trudno znaleźć mi info) która już miała kilka skandali.

Mam nadzieję, że nie masz na myśli polskie konto oszczędnościowe...facepalm 4% jest nierealne.
Na zerowym oprocentowaniu (gdzie banki jeszcze ciągle zmniejszają), przy obecnej inflacji to się tylko traci lub minimalnie trzyma wartość pieniędzy, a o zysku nie ma mowy.

Z PM korzystam od lat bez żadnych problemów i nie jest to randomowa pierwsza strona, to procesor jak Paypal, ale mniej popularny. Paypal to ile miał skandali?


RE: Zarabianie i inwestowanie - qwerty_89 - 03-08-2020 18:19

4% rzeczywiście nie jest dziś osiągalne - max to jakieś 2.5%, ale mimo wszystko zamiast we wspomnianą firmę zainwestowałbym prędzej w obligacje korporacyjne znanego i dużego podmiotu. Tutaj już jak najbardziej 4% jest osiągalne przy stosunkowo niewielkim poziomie ryzyka (a na pewno znacznie niższym).


RE: Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 09-08-2020 12:35

Krótki update:

eToro - w tym tygodniu 16$ na plusie (19$ ogólnie). Dopłaciłem 500$ i podzieliłem cały hajs na kopiowanie 3 różnych osób o różnych stopniach ryzyka. (1% w skali tygodnia - jakby co tydzień były takie wyniki to bym pojechał do Holandii/Norwegii popracował rok-dwa odkładając 80% pieniędzy i żył z $ z giełdy...


Odebrałem darmową akcję na Trading 212 wartą 9,50$ - zostawię na tym portalu te pieniądze i stworzę tam z czasem portfel dywidendowy - całkowicie pasywny. (W teorii powinienem z tych 9,50$ dostać z 1,4$ rocznie pasywnie Smile )

Przeglądałem forum w poszukiwaniu sposobów zarobku i stwierdziłem że w przyszłym tygodniu skupie się na ankietach i "taskach", inne sposoby zarobków wypróbuję w przyszłych tygodniach.


Do zobaczenia za tydzień!


Zarabianie i inwestowanie - Snaggy - 10-08-2020 23:57

Jestem ciekawy tego etoro w praktyce! Będę obserwował.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie i inwestowanie - pawe322 - 18-08-2020 16:35

Ciekawy temat, będę również obserwował!