Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GSA SEO Indexer? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: GSA SEO Indexer? (/Temat-GSA-SEO-Indexer-168870)



GSA SEO Indexer? - TheKing - 29-07-2020 14:25

Szukam metody na indeksację linków i nie ukrywam, że najchętniej nie inwestowałbym w ten biznes dużego hajsu. Z tego co widzę to nadal istnieje GSA SEO Indexer. Ale czy nadal działa? A może jest jakiś inny sposób na zachęcenie google do indeksacji bez wydawania monet?
Zależy mi na skuteczności i w miarę możliwości zautomatyzowaniu tego procesu, bo linków mam trochę sporo. Szybkość indeksacji nie jest priorytetem.


RE: GSA SEO Indexer? - azzaz - 29-07-2020 15:18

Nadal jest, ale czy dobrze działa to kwestia dyskusyjna. Rankindekser kosztuje coś koło 16zł/msc(5k linków) i efekty są jak najbardziej zadawalające. Moim zdaniem te nie całe 2 dyszki miesięcznie warto zainwestować jak na całkiem dobry indekser jeden z lepszych na rynku moim zdaniem obecnie. Porównywałem go zarówno do gindex jak i InstantLinkIndexer. Eksperyment robiony na próbce +/- 100 linków wrzucanych do każdego indeksera czyli 100 wrzuciłem do rankindekser, 100 do gindex, 100 do instalinkindekser. Może to po prostu moje linki mają taką specyfikę, ale w przypadku rankindexera zdecydowanie najlepiej to wyglądało, a bawiłem się w sprawdzanie indeksacji linków ręcznie.


RE: GSA SEO Indexer? - cezar78 - 13-10-2020 11:11

Czytałem że od września google ma jakąś awarię i duże problemy z indeksacją szczególnie nowych domen/stron. Ten GSA to raczej pieniądze w bloto tak samo jak ten ich GSA SER już nie działa


RE: GSA SEO Indexer? - kontars - 15-11-2020 23:22

ogólnie teraz jest lipa, GSC nie pozwala indeksowac swoich a z backlinkami jeszcze gorzej

na twitterze google sami przyznali sie do problemów z indeksacją