Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyzacje Webowe | Boty | Web Scraping - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Automatyzacje Webowe | Boty | Web Scraping (/Temat-Automatyzacje-Webowe-Boty-Web-Scraping-168862)



Automatyzacje Webowe | Boty | Web Scraping - MickeyHuntr - 28-07-2020 22:54

Co oferuję?
Automatyzacje Webowe
Zoptymalizuj swoją wydajność i zautomatyzuj wykonywanie mozolnych zadań.
Boty
Musisz zgarnąć jakiś przedmiot ze strony zanim zrobi to ktoś inny? A może chcesz zautomatyzować gry online? Wybierz Bota i bądź o krok przed konkurencją!
Web Scraping
Jeżeli potrzebujesz zbudować bazę danych lub pobrać dużą ilość informacji z ogólnodostępnych źródeł - web scraping będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

O mnie
Jestem studentem 3. roku informatyki. Pracuję w zawodzie. Posiadam 3 letnie doświadczenie komercyjne w JavaScript z czego 1.5 roku w NodeJS.

Kontakt
Dołącz do mojego serwera na discordzie oraz napisz do mnie wiadomość: https://discord.gg/NYV8PK

Podstawowe zasady
- Jeżeli Twój budżet to 50zł, a skrypt, który potrzebujesz zajmie więcej niż 2 godziny - szukaj dalej.
- Boty i automatyzacje działające przez kilka godzin bez nadzoru nie są niezawodne jeżeli w tym celu się ich nie zaprojektuje. Jeżeli chcesz otrzymać skrypt który jest failsafe określ to w swoich wymaganiach.
- Dostosuj swoje wymagania do budżetu. Jeżeli chcesz się "targować" weź pod uwagę, że mogę zejść z ceny, ale ty musisz zrezygnować z pewnych funkcjonalności.
- Jeżeli nie masz stażowego konta z dobrą reputacją i rekomendacjami poproszę Cię o depozyt. Nie pracuję za darmo. Szanujmy swój czas.
- Po wykonywaniu pracy wysyłam materiał filmowy w celu pokazania wykonanej pracy. W niektórych przypadkach wysyłam również "zaszyfrowaną" wersję próbną. Nigdy nie wysyłam kodu źródłowego przed pełną zapłatą.
- Możesz wynająć zaufanego middle-man'a, ale musisz go opłacić osobiście.

Portfolio
- Boty do ruletek
- Boty do kasyn internetowych
- Wprowadzanie danych na stronę internetową na podstawie Excela
- Bot tworzący konta na portalu społecznościowym z wykorzystanie usług rozwiązujących captcha
- Web scraper do list mailingowych


Automatyzacje Webowe | Boty | Web Scraping - Hybrid1990 - 10-03-2022 23:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.