Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę napisanie bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę napisanie bota (/Temat-Zlece-napisanie-bota-168857)



Zlecę napisanie bota - Jestem Warzywem - 28-07-2020 13:25

Jak w temacie.

Potrzebuje prostego bota do wysyłania tej samej (lub dwóch innych) wiadomości, bez linku do osób które już napisały na fanpage poprzez kampanie FB ADS.


RE: Zlecę napisanie bota - _Miluus_ - 28-07-2020 13:38

nie latwiej bedzie poprostu podpiac bota na messengera na twoj fanpage?


RE: Zlecę napisanie bota - Jestem Warzywem - 28-07-2020 13:43

(28-07-2020 13:38)_Miluus_ napisał(a):  nie latwiej bedzie poprostu podpiac bota na messengera na twoj fanpage?

Nie znam się na tym, rozwiniesz myśl?


RE: Zlecę napisanie bota - _Miluus_ - 28-07-2020 13:50

poczytaj o botach na messengera, przykladem moze byc chatfuel, ale tam masz przy darmowym planie jakies limity Big Grin


RE: Zlecę napisanie bota - Jestem Warzywem - 28-07-2020 13:52

(28-07-2020 13:50)_Miluus_ napisał(a):  poczytaj o botach na messengera, przykladem moze byc chatfuel, ale tam masz przy darmowym planie jakies limity Big Grin


Ale mi się rozchodzi nie o to aby bot odpisywał za mnie wiadomość, tylko potrzebuje wysyłki wiadomości z nową ofertą do osób które już do mnie napisały i mam je w skrzynce odbiorczej.


Zlecę napisanie bota - Majka - 13-04-2022 10:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.