Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 (/Temat-Darmowa-akcja-do-100%E2%82%AC-powrot-promocji-Trading212-168842)



Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - Cyber1336 - 27-07-2020 11:06

Witam serdecznie,
wróciła promocja na darmową gotówkę od giełdy Trafing212.
Można zarobić sporo kasy, poniżej screen mojego pierwszego trafu z poprzedniej edycji:
[Obrazek: received-121561629293190.jpg]
Link, za pomocą którego się rejestrujemy:
http://www.trading212.com/invite/FMJWTELp
Czysty link (bez bonusu):
https://www.trading212.com/pl?p=45


INSTRUKCJA:
1.Otwieramy konto z linka, pobieramy apke lub przez komputer.
2. Uzupełniamy profil i wybieramy konto Trading 212 Invest.
3. Weryfikacja KYC (dowód/paszport + potwierdzenie zamieszkania - może być wyciąg z revoluta/monese, w którym widać nasz adres. (Mbank nie udostępnia darmowych wyciągów, więc nie przejdzie) [Musi byc PDF]
Jeśli masz problem z załadowaniem PDF przez aplikację wyślij maila z tym plikiem PDF na adres [email protected].
W celu przyśpieszenia weryfikacji (ok 5 min, napiszcie na czacie po polsku czy można prosić o weryfikację.
4. Robimy depozyt na kwotę równowartości 1EUR lub 1PLN(zależy jakie konto wybraliśmy EUR, PLN czy USD), z revoluta nie chciało przejść, ale z polskiego konta bez problemu.
5. Po paru minutach przychodzi powiadomienie push, informujące jaką akcję otrzymaliśmy.
6. Polecamy dalej w celu otrzymania kolejnych darmowych spółek.


RE: Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - rAzEET - 27-07-2020 11:58

Próbuję zweryfikować adres różnymi dokumentami, wyciąg z konta, przelewy, nic nie przechodzi.


RE: Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - Pablo1878 - 27-07-2020 12:00

(27-07-2020 11:58)rAzEET napisał(a):  Próbuję zweryfikować adres różnymi dokumentami, wyciąg z konta, przelewy, nic nie przechodzi.

A masz to w PDF? Spróbuj napisać do nich na czat przez aplikacje.


RE: Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - Cyber1336 - 27-07-2020 12:01

Ja korzystałem z wyciągu na Revolucie, wiem że większość banków również ma na wyciągu adres, więc powinno przejść (trzeba mieć jakieś transakcje w ciągu ostatnich 3 miesięcy). Wydaje mi się, że można też użyć jakiegoś rachunku za usługi, tj. telefon, prąd, gaz.


RE: Darmowa akcja do 100€ - powrót promocji Trading212 - Majka - 27-07-2020 12:06

1. Dubel.
2. Za mało postów na reflink.
3. Brak znajomości regulaminu forum.


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.