Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turnieje gier PC za pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Turnieje gier PC za pieniądze (/Temat-Turnieje-gier-PC-za-pieniadze-168803)



Turnieje gier PC za pieniądze - minerszotu - 22-07-2020 14:16

Hej, nie mam pojęcia czy w dobrym dziale dodaje temat.
Pewnie większość z was zna program typu GameRanger do rozgrywania mini turniejów/potyczek w klasyczne gry.

A co gdyby było coś identycznego tylko np aby wziąć udział w grze z konta pobiera ci 10 diamentów, a diamenty kupowałoby się za pieniądze.
Dajmy na to za 10 zł kupujemy 100 diamentów . Tak by nie było drogo.
Oczywiście możnaby podbić stawke i np za wejście trzeba na daną gre wpłacic 50 diamentów.
4 graczy x 10 diamentów = 40
A ten kto wygrywa dostaje całość.
W klasyczne gry czyli Twierdza, AoE2 czy coś tędy.
Taki serwis mógłby zarabiać na tym, że gdy ktoś zleca wypłate np. minimum 500 diamentów(czyli 50 zł) to oni biorą 5% prowizji. czy coś takiego.

Byłby fajny sposób na zarobek dla gracza w domu Big Grin

Chyba że jest juz takie coś a o tym nie wiem.

Co sądzicie ?


RE: Turnieje gier PC za pieniądze - xdax1 - 22-07-2020 16:03

Kiedyś pamiętam była strona z turniejami do league of legends, cs go i wiele innych tego typu gier. Były podział na rangi, można było dołączyć do darmowych i coś wygrać ale były też za wejściówkę. Na tym forum była opisana, ale nie pamiętam nazwy.


RE: Turnieje gier PC za pieniądze - Captain - 23-07-2020 08:10

Nie wiem czy zabezpieczenia GameRangera są wystarczające aby powstrzymać ewentualne oszustwa w rozgrywkach i cheatowanie. No i ciężko byłoby to zautomatyzować aby system wiedział kto wygrał i nie trzeba było ufać graczom na słowo, czy na screena, chyba, że w każdej rozgrywce byłby jakiś moderator który by tego pilnował.


RE: Turnieje gier PC za pieniądze - minerszotu - 23-07-2020 12:26

Czyli nie ma nic takiego ?