Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik do rozkręcania konta IG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Poradnik do rozkręcania konta IG (/Temat-Poradnik-do-rozkrecania-konta-IG-168797)

Strony: 1 2


Poradnik do rozkręcania konta IG - jacektw - 21-07-2020 22:38

Siemka,

Tak jak w temacie ma ktoś jakiś fajny poradnik do rozkręcania konta na instagramie nie interesuje mnie konto robione pod ero.
Jeżeli jest coś godne uwagi jestem skłonny zapłacić.


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - Wojtek574 - 24-07-2020 10:11

Polecam zapoznać się z filmami inta master
https://www.youtube.com/c/InstaMasterPL


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - cezar78 - 24-07-2020 11:32

Polecam apkę Social Bridge z instazood.com (najpierw rejestrujesz się na stronie, dodajesz konto insta, opłacasz a potem pobierasz apkę i tam parujesz ją z kontem na instazood). Ja nią rozkręciłem swoje insta. Kosztuje 17$ za miesiąc. Jakiś miesiąc wystarcza na rozkręcenie. Mam aktualnie 34k followersów. Szansa bana jest mała bo apka działa na naszym smartfonie tak jakbyśmy my przeglądali insta, lajkowali czy subowali.
Na początek po założeniu konta insta polecam je "rozgrzać" czyli kilka like dziennie, pare komentarzy, 1 post dziennie manualnie. Później po tygodniu zaczynamy używać bota. Nie wolno przesadzać z ilością like/komantarzy bo dostaniemy blokadę na 48h. Za komentarze blokada jest znacznie szybciej niż za samo like. Na początku polecam używać bota tylko do samych lajków. Można sobie ustawić na instazood czy lajkujemy posty pod danym tagiem, albo lajkujemy posty ludzi ktorzy dali like pod danym tagiem. Lepsza jest druga opcja.
Na początku 100 like dziennie, po 2 tygodniach można zwiększyć tą ilość i zacząć też follow/unfollow. Ja botem dobiłem do 10k followersów, później zwyczajnie wrzucałem kilka postów dziennie i followersi sami przybywali. Aktualnie mam 100-300 nowych followersów dziennie.
Tym botem możesz rozwinąć konto w każdej niszy, im mniej popularna nisza tym szanse jeszcze większe bo konkurencja mniejsza. Ja wybiłem się w niszy lekko erotycznej z dużą konkurencją.


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - jacektw - 27-07-2020 12:01

Śliczne dzięki za propozycję w takim razie działamy Smile


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - golleador - 28-07-2020 15:31

(24-07-2020 11:32)cezar78 napisał(a):  Polecam apkę Social Bridge z instazood.com (najpierw rejestrujesz się na stronie, dodajesz konto insta, opłacasz a potem pobierasz apkę i tam parujesz ją z kontem na instazood). Ja nią rozkręciłem swoje insta. Kosztuje 17$ za miesiąc. Jakiś miesiąc wystarcza na rozkręcenie. Mam aktualnie 34k followersów. Szansa bana jest mała bo apka działa na naszym smartfonie tak jakbyśmy my przeglądali insta, lajkowali czy subowali.
Na początek po założeniu konta insta polecam je "rozgrzać" czyli kilka like dziennie, pare komentarzy, 1 post dziennie manualnie. Później po tygodniu zaczynamy używać bota. Nie wolno przesadzać z ilością like/komantarzy bo dostaniemy blokadę na 48h. Za komentarze blokada jest znacznie szybciej niż za samo like. Na początku polecam używać bota tylko do samych lajków. Można sobie ustawić na instazood czy lajkujemy posty pod danym tagiem, albo lajkujemy posty ludzi ktorzy dali like pod danym tagiem. Lepsza jest druga opcja.
Na początku 100 like dziennie, po 2 tygodniach można zwiększyć tą ilość i zacząć też follow/unfollow. Ja botem dobiłem do 10k followersów, później zwyczajnie wrzucałem kilka postów dziennie i followersi sami przybywali. Aktualnie mam 100-300 nowych followersów dziennie.
Tym botem możesz rozwinąć konto w każdej niszy, im mniej popularna nisza tym szanse jeszcze większe bo konkurencja mniejsza. Ja wybiłem się w niszy lekko erotycznej z dużą konkurencją.

Twoje konto na instagramie polegało na wrzucaniu postów jednej i tej samej dziewczyny czy różnych osób?


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - cezar78 - 28-07-2020 22:02

Wrzucam wiele roznych amatorek z neta, trzeba pamiętać żeby usunąć z fotek dane exif tak aby autor ich nie odnalazł na naszym insta (wyszukiwanie obrazem w google). Inaczej bana za copyright można wyłapać szybko. Do usuwania danych exif z fotek jest pełno apek np: Photo exif editor


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - jacektw - 30-07-2020 15:39

Spoko działa ta apka ale nie widzę opcji aby w miesiąc wbiło to 10k obserwujących jeżeli będzie 1k to bedzie mega sukces dla aplikacji no chyba że tka jak mówisz profil ero to +10 do łatwości zdobywania followersów


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - Malzeris - 28-08-2020 23:30

Trochę się boję na głównym koncie, ale spróbuję podziałać na bocznych i dać znać. 10.000 wydaje mi się nierealne w obecnych czasach na kontach standardowych, ale nawet 1.000 w miesiąc to nie taki zły wynik na początek.


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - pula78 - 22-08-2021 18:22

Na wstępie cześć, bo to mój pierwszy post na forum a działu Przywitaj się nie znalazłem Smile

@cezar78 Jedna licencja Social Bridge pozwala obsłużyć 5 kont IG?


RE: Poradnik do rozkręcania konta IG - malena - 21-01-2022 10:53

Myślę, że dobrze jest uzbroić się w cierpliwość. Nie zmieniać kierunku działania. A więc profil nie powinien być o wszystkim.. Publikować wpisy regularnie. Odpowiadać na wszystkie komentarze.