Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress (/Temat-Sprzedam-dwie-grupy-pod-Aliexpress-168796)



Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - TelegramGrzegorz - 21-07-2020 22:17

Tak jak w temacie, posiadam 2 grupy pod tematykę aliexpress.
Jedna grupa budowana od początku ( po zbanowaniu jednej grupy założyłem druga i ma 6,5k osób + 200 oczekuje na dodanie )
Na grupie nie było nic dodawane od roku
Druga grupa ma 10k i została zmieniona jedynie nazwa + poszło parę postów z Aliexpress.

Sprzedam za 500 zł
Tylko przelew


RE: Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - JamePERS - 22-07-2020 14:15

podeślij statystyki na pw


RE: Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - TMH - 23-07-2020 07:08

Z drugiej grupy coś wpadło z tych paru postów ?


RE: Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - TelegramGrzegorz - 23-07-2020 21:17

(23-07-2020 07:08)TMH napisał(a):  Z drugiej grupy coś wpadło z tych paru postów ?

Nie pamiętam.Aczkolwiek straciłem dziś konto z tą grupą i pozostała mi jedynie grupa 6,5k. Moim zdaniem bardziej wartościowa od tej drugiej


Sprzedam dwie grupy pod Aliexpress - Majka - 23-11-2022 07:54

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.