Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC (/Temat-GLODNY-KRYPTOWALUT-maraton-do-wolnosci-finansowej-CEL-10-BTC-168760)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 19-07-2020 11:54

Siemanko wszystkim !

Jestem z wami na forum już od kilku lat, dawniej zarabiałem poprzez marketing internetowy. Przyszedł czas na nowe zmiany i postanowiłem uderzyć w kryptowaluty Idea

Moim zdaniem jest to bardzo dobry ruch w stronę rozwoju. Temat bardzo przyszłościowy, kto wie może niedługo będą powstawać nowe Bitcoiny i szkoda byłoby się na nie, nie załapać Smile

Mam nadzieje że dziennik będzie mnie motywował do dalszego działania i nie poddawania się ! 2

Do rzeczy, aktualnie gram na giełdzie Bitmex i gram MM: 1-10% swojego depozytu.
Nie będę podawał jakim ilością depozytu dysponuje a przynajmniej jak na razie.
Gra na Bitmex opiera się grą na kontraktach, jeśli będzie jakie kolwiek zainteresowanie moim dziennikiem będę wstawiał jakieś "smaczki" edukujące i wprowadzenie do gry na giełdzie Huh

Dalszym celem jest kupno pewnych Altcoinów od jutra działam w tym temacie i czasem będę podawał jakiego i gdzie można kupić Smile

Obecnie dziś jestem w pozycji SHORT która na ten moment dała mi 73,91% zysku z
10 % depozytu którego gram Smile

Miłej niedzieli Smile



[Obrazek: 19-07-2020.png]


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - patrolpxd - 19-07-2020 12:12

Wrzucam w obserwowane, będę zaglądał regularnie!


Powodzenia Big Grin


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - itmaster - 19-07-2020 12:55

Ten zysk to w ile? Dzień, tydzień, bo procent bardzo ładny Smile


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - MrocznyKILL - 20-07-2020 13:17

Będę podglądał Cool


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 20-07-2020 16:25

(19-07-2020 12:55)itmaster napisał(a):  Ten zysk to w ile? Dzień, tydzień, bo procent bardzo ładny Smile

w tamtej pozycji byłem około 1 dnia Smile

Mam chwile teraz więc krótkie podsumowanie


Aktualnie gram na 2 kontach bitmex z czego:

1. służy mi do zagrywek longterm (zagrywki długoterminowe)
2. szybkie zagrania na jakie pozwala rynek

Teraz siedzę w paru longach podsumowanie dam jak je zamknę Smile
Dziś Etherum dała mi taki zysk z czego część kontraktów pozostawiam na dalsze możliwe pumpy.


[Obrazek: 20-07-2020.png]


Od czasów pandemii zacząłem interesować się Polską giełda. Siedzę już dłuższy czas i obserwuje rynek, nawet ładnie hajsik wpada Smile
Poniedziałki są ostatnio dla mnie bardzo fajne jak widać niżej Jerk2
Zobaczymy co da jutro, giełda skończyła się o 17 a już na jutro pewna spółka pokazuje mi 103 % TKO Lol

[Obrazek: gielda.png]


Uciekam na basen ostudzić głowę i widzimy się na następnym podsumowaniu


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - itmaster - 20-07-2020 16:28

Też się interesuje polską giełdą, więc jeśli da radę proponuję ten wątek też rozwinąć Wink


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 21-07-2020 18:41

CRAZY DAY



Dzień bardzo szalony i na dużym plusie. Brałem to co rynek dawał, polska giełda i krypto.
na 1 koncie Longterm musiałem oddać połowę kontraktów ze strata (-5 depozytu) do tej pozycji będe starał sie uśredniać od góry w celu wyjściu na 0, ponieważ dzis Bitcoin ładnie poleciał w górę. W nocy był bardzo duży zakup oraz zainteresowanie Rolleyes


Ładnie dziś poradziłem sobie grając longi na BTC ETHEREUM RIPPLE

[Obrazek: btc21.png]
[Obrazek: btc22.png]
[Obrazek: eth11.png]
[Obrazek: xrp1.png]

Co do giełdy, dzień zaliczyłem z zyskiem 1500 zł ale pozycje nadal mam otwarte liczę na większe wzrosty Smile
Co do spółek mocno przypatruję się które powiązane są z covidem oraz porą roku, energią Smile
Między innymi takie jak:
- Mercator
- Bio Med Lub
- AquaTech
- XTB


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Jnvestor - 22-07-2020 08:49

Nad tymi spółkami to poważnie się zastanów, bo te które wymieniłeś jak dla mnie są wyjątkowo mocno ryzykowne.
Niektóre już urosły po 1000%, przed wzrostem fajnie by było tam włożyć kasę, teraz to już trochę może być za późno. Zakładając tylko, że jakaś inna firma wyprodukuje coś znacznie lepszego do walki z covidem, zostanie wypuszczona w 100% skuteczna szczepionka, to jednak akcje mogą pójść mocno w dół - to co jest teraz to jednak ma związek z covidem, więc gdy konkurencja sobie lepiej poradzi to już nie będzie powodów, by kurs się tak wysoko utrzymywał.
Co do XTB, tutaj też może być już za późno na zakupy. To co jest teraz, jest wynikiem zysków związanych ze zmiennością rynku w czasach koronawirusa. Czy utrzyma się to w nieskończoność. Czy kurs nadal będzie szedł w górę i co się stanie gdy zyski wrócą do normalnych poziomów sprzed epidemii?


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 23-07-2020 16:59

(22-07-2020 08:49)Jnvestor napisał(a):  Nad tymi spółkami to poważnie się zastanów, bo te które wymieniłeś jak dla mnie są wyjątkowo mocno ryzykowne.
Niektóre już urosły po 1000%, przed wzrostem fajnie by było tam włożyć kasę, teraz to już trochę może być za późno. Zakładając tylko, że jakaś inna firma wyprodukuje coś znacznie lepszego do walki z covidem, zostanie wypuszczona w 100% skuteczna szczepionka, to jednak akcje mogą pójść mocno w dół - to co jest teraz to jednak ma związek z covidem, więc gdy konkurencja sobie lepiej poradzi to już nie będzie powodów, by kurs się tak wysoko utrzymywał.
Co do XTB, tutaj też może być już za późno na zakupy. To co jest teraz, jest wynikiem zysków związanych ze zmiennością rynku w czasach koronawirusa. Czy utrzyma się to w nieskończoność. Czy kurs nadal będzie szedł w górę i co się stanie gdy zyski wrócą do normalnych poziomów sprzed epidemii?

myślę że teraz pojdzie na nich korekta bo za dużo % urosły ale czas pokaże, teraz jest okres raportów niektóre z nich są podbijane własnie pod nie, tak mi sie wydaje.
Spółki Covidove wydaję mi się ze jeszcze trochę podrosną jeszcze nie ma dokładnej daty na szczepionki i na pewno nie będzię to szybciej niż pół roku.
Teraz jest hossa na spółki fotowoltaiczne. Dobre wzrosty zalicza np Columbus Smile
Mam parę perełeczek i liczę na nie Rolleyes

Wczoraj i dziś na giełdzie około 500 zł +
Widłowy mnie wkurzał bo nie chciał kursu podnieść i przez to spółka straciłą lekkie zainteresowanie z 1mln akcji na zakup zrobilo się tylko kilkadzięsiąt ;/ mam nadzieje że się to odbije. Wczoraj miałem pierwszy raz sytuacje jak spółka zalicza podwójne widły w 1 czasie beka

Kryptowaluty

Pozycje na shorta oddałem ze lekką strata, ale warto było Smile
Rynek Bitcoina strasznie się umocnił dlatego zagrałem Longi i efekty są mega Huh

[Obrazek: btc23.png]

[Obrazek: eth23.png]

MM- jest to zarządzanie kapitałem jakim gram Smile
np posiadając kapitał 10 000 zł i grając 5 % MM = 500 zł
jeśli zaliczę 100% w danej pozycji jest to całe 5% depozytu jakie zarobiłem, jeśli 300% jest to 15% depozytu itd Smile

Miłego wieczoru kochani ! Smile

Edit: Zamykam ETH ...

[Obrazek: eth123.png]



RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 26-07-2020 17:15

Witam !


Rynek Kryptowalut szaleje i daje zarobić. Bitcoin przebił 10 000$ a Ethereum obecnie ma najwyższa cene Smile
Niestety z braku czasu i weekendu grałem tylko BTC Undecided


[Obrazek: BTC26.png]

Co do giełdy ruszamy od jutra, moje typy to:
-Aiton ( spółka zajmująca się wideo konferencjami)
-4Mass ( spółka która posiada maseczki z certyfikatami)

Podsumowania będę starał się dawać co 2 dni, ponieważ w moim życiu ostatnio dużo się zmienia Smile Miłej wieczoru