Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurfy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Autosurfy (/Temat-Autosurfy-168746)



Autosurfy - WiktoreK72 - 17-07-2020 14:29

Co myślicie o tym żeby kupić raspberry pi 3 i odpalić na nim jakiegoś autosurfa? Słyszałem że ebesucher wypłaca. nie znam dokładnie stawek ale wiem że niektórzy zarabiają na nim 12$ miesięcznie


RE: Autosurfy - xdax1 - 17-07-2020 17:31

@[WiktoreK72]
Moim zdaniem 1GB ram oraz 1,2GHz jest dużo za słaby. Sama przeglądarka zabierze całą pamieć, a co dopiero miejsce na autosurf, który sam dużo zapycha i z czasem będzie coraz gorzej.

W takim ebesucher nie użyjesz też wersji light przeglądarek, bo mają swoje systemy wykrywające np. javascript itd.
Co do tej strony, w polskim IP za wiele nie zarobisz. Trzeba mieć np. niemieckie, bo reklamy są filtrowane przez IP. Chyba, ze się coś zmieniło, bo dawno tam nie zaglądałem.


RE: Autosurfy - Jnvestor - 17-07-2020 20:01

Takie coś byłoby opłacalne gdybyś mógł odpalić wiele różnych autosurfów jednocześnie. Niestety jest tak jak xdax1 napisał, na tym sprzęcie ciężko z tym będzie. Dla takich pieniędzy nie warto się w to bawić. Stawka 12$ jest w tym przypadku trochę mało realna, musisz wziąć też pod uwagę zużycie prądu (raspberry pi dużo nie ciągnie, ale zawsze coś), jak również to, że cały czas musisz się tym zajmować i sprawdzać czy wszystko jest w porządku - co jakiś czas może cię np. wylogować, same strony też mogą mieć jakieś swoje limity i nie da rady zarabiać 24/7.