Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap (/Temat-Wygram-koszulke-Lech-Music-Quiz-5-etap-168726)

Strony: 1 2


Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Cziken69 - 16-07-2020 17:17

Wygram Koszulkę Festiwalową Lecha z Quizu Lech Music z 5 tygodnia (mogę pomóc również w następnych).
Obecny etap trwa do 19.07.2020 godz. 23:59

Wzór koszulki jest zaprezentowany na zdjęciu

[Obrazek: Tydzien5.png]

Autor wzoru: LIS KULA


Nagrodą jest eko-koszulka o wartości 59 zł brutto.
Koszulka jest uniwersalna, także idealna zarówno dla Kobiety jak i mężczyzny.


Dla użytkowników zarabiam.com udzielam tej pomocy (jeśli tylko jestem poza pracą) w ciągu od kilku godzin do kolejnego dnia.
GWARANCJA wygranej koszulki z serii limitowanych koszulek Lecha (niedostępnych w sprzedaży!).

Po zdecydowaniu się na realizację przeze mnie tego zlecenia proszę o przesłanie adresu e-mail, na który ma zostać przypisana wygrana koszulka.

W kolejnym tygodniu po zakupie (20.07-24.07.2020) na wskazany do rozgrywki adres e-mail zostanie przesłana informacja o wygranej wraz z linkiem do formularza, który należy wypełnić w celu otrzymania koszulki (adres wysyłki oraz wybór rozmiaru z zakresu S-XXL).

Formularz ten należy wypełnić w terminie 14 dni od dnia wysłania przez Koordynatora wiadomości e-mail o wygranej (radzę wypełnić jak najszybciej od czasu otrzymania e-mail, bo rozmiary szybko się rozchodzą).


Można na bieżąco śledzić swoją pozycję w rankingu na stronie:
https://lech.pl/quiz/ranking

W chwili obecnej trwa 5 etap z 10.

Wykorzystując moje doświadczenie w dziedzinie muzyki oraz ilość kodów, dzięki którym można rozegrać quiz - jestem w stanie zapewnić koszulkę na obecny etap i następne!!!


Zainteresowany/a również koszulką z kolejnych etapów?
Daj znać, z pewnością dojdziemy do porozumienia na odpowiednich warunkach Smile

[Obrazek: 5-7.jpg]

[Obrazek: 8-10.jpg]


Przy większej ilości koszulek - możliwość negocjacji ceny za szt.

W przypadku zakupu więcej niż jednej koszulki proszę o przygotowanie odpowiednio większej ilości adresów e-mail (w każdym tygodniu do jednego adresu e-mail może być przypisana 1 wygrana koszulka) - gdyby stanowiło to problem, proszę o kontakt, a postaram się udzielić pomocy!


W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu w odpowiedzi elektronicznie lub telefonicznie.



Kontakt : e-mail: [email protected] / telefonicznie: 506-702-723 / wiadomość na stronie zarabiam.com

Cena za realizację zlecenia : 9 zł/koszulka (przy większej ilości możliwość negocjacji)

Sposób zapłaty za przedmiot : BLIK / Przelew na konto bankowe / Paypal


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Majka - 17-07-2020 13:31

@[Cziken69] wyczyść skrzynkę PW Wink


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Polmos - 02-08-2020 14:09

Wyczyść skrzynkę Wink


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Majka - 15-10-2020 08:14

@[Cziken69] Cześć, bierzesz się za bluzy, które obecnie się zaczęły?
https://lech.pl/#eko


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Cziken69 - 15-10-2020 10:28

Hejka, biorę Smile

Proszę o kontakt PW Smile


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - aron-baron - 15-10-2020 10:31

Wysłałem wiadomość


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - aron-baron - 08-11-2020 13:06

Polecam użytkownika Smile


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - radek0389 - 18-11-2020 00:38

Napisałem o bluzy na e-mail, który mi podałeś i od kilku dni nie mam odpowiedzi.


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Pebor - 18-11-2020 09:14

Chciałbym dwie bluzy, napiszesz privka?


RE: Wygram koszulkę Lech Music Quiz - 5 etap - Gremquen - 18-11-2020 09:49

Hej ja tez jestem zainteresowany, najlepiej 2 sztuki na różne dane i adresy Smile