Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownik Stachu - UWAGA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Użytkownik Stachu - UWAGA (/Temat-Uzytkownik-Stachu-UWAGA-168719)

Strony: 1 2 3


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - cidd3n - 16-07-2020 11:19

(16-07-2020 10:40)rachman napisał(a):  "Ostatecznie dowiaduje się, że bonus, który dostałem może być wykorzystany tylko i wyłącznie na OBNIŻENIE KOSZTÓW kolejnych moich przelewów."
Skąd sie dowiadujesz ostatecznie i czy to skarżysz oficjalnie/reklamacje złożyłeś. To jest tu kluczowe. Bo albo robisz kogoś w .... albo sam zostałeś zrobiony - z tym że nic w tej kwestii nie wyjaśniłeś i na razie sprawa wygląda - tak patrząc z zewnątrz - jak poszkodowany opisał.

Jeszcze jakby nie dostał za mnie nic, bo ref nie przeszedł... Ale dostał za mnie te 15 funtów, które może normalnie wykorzystać w serwisie.


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - Majka - 16-07-2020 11:24

@[Stachu] Czy wywiązujesz się z refbacku, proszę o konkretną odp?


Użytkownik Stachu - UWAGA - Stachu - 16-07-2020 12:06

(16-07-2020 11:24)Majka napisał(a):  @[Stachu] Czy wywiązujesz się z refbacku, proszę o konkretną odp?


Czy na prawdę nikt się za mną nie wstawi? Tutaj nie rozmawiamy o przedsiębiorstwie tylko o pomyłce rzędu 30 zł. Rozumiem, że stracił na tym czas i, że powinienem wypłacić refback, ale w momencie gdy ja tez zostałem oszukany przez serwis to czemu mam być stratny 2 razy?

Bądźmy ludźmi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - cidd3n - 16-07-2020 12:15

(16-07-2020 12:06)Stachu napisał(a):  
(16-07-2020 11:24)Majka napisał(a):  @[Stachu] Czy wywiązujesz się z refbacku, proszę o konkretną odp?


Czy na prawdę nikt się za mną nie wstawi? Tutaj nie rozmawiamy o przedsiębiorstwie tylko o pomyłce rzędu 30 zł. Rozumiem, że stracił na tym czas i, że powinienem wypłacić refback, ale w momencie gdy ja tez zostałem oszukany przez serwis to czemu mam być stratny 2 razy?

Bądźmy ludźmi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale kto ma się za tobą wstawić, skoro to tylko i wyłącznie twoja wina? I skoro to "tylko" 30 zł to nie powinieneś mieć problemu z wypłaceniem refbacku.
Revolut znasz.

I nie, nie zostałeś "OSZUKANY" przez serwis, tylko nie przeczytałeś regulaminu, ot różnica. Wywiąż się z umowy i zapominamy o sprawie.


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - xmaniek6 - 16-07-2020 12:34

Robisz z siebie cwaniaka, a potem ofiarę beka
Daj mu te 30zł (aktualny kurs z 7,5gbp to 37,06 Lol) i zakończ temat.
Ty oferujesz refbacka i to TY masz mu go dać bez względu czy ciebie oszukano czy nie
cidd3n wykonał swoją robotę teraz twoja kolej


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - Fricooo - 16-07-2020 12:39

W mojej subiektywnej opinii mamy tutaj dwie racje. Niemniej jednak cidd3n wykonał zlecenie (wykonanie rejestracji z danego linku + dana aktywność na koncie - w tym wypadku przelew gotówki). Musisz mieć na uwadze poświęcony czas, ryzyko utraty środków itd.
Dochodzimy do faktu że cidd3n zrobił w 100% to co powinien, pozostaje kwestia na co się umawialiście. Użytkownicy stosują rożne praktyki jak "dupochron w postaci "refback wypłacam jeśli dostanę przelew z serwisu". Szczerze nie wiem co pisałeś, jaka była umowa, ale będąc bezstronnym sam wiesz że ma on prawo ubiegać się zapłaty.
Błędem okazało się Stachu z Twojej strony nieprzeczytanie regulaminu. Nie od dziś wiadomo że zagraniczne serwisy stosują chwytliwe hasełka, a tak naprawdę później nie jest tak kolorowo. Tylko w takim wypadku nie cidd3n ponosi winę, bo dla niego zapewne było obojętne czy ma się zarejestrować Transferwise, czy może na Fanclubie Kubusia Puchatka. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z umową.
Trzeba pamiętać że zawsze ponosi się jakieś ryzyko, w tym wypadku tak jak stwierdziłeś zapewne było to zbyt pochopne umieszczenie refbacku, aby być z przodu przed konkurencją.


Użytkownik Stachu - UWAGA - Stachu - 16-07-2020 13:03

[Obrazek: e8e804897e4c81e9aae2d8032c2d0490.jpg]
Smacznego Panie [mention]cidd3n [/mention]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - cidd3n - 16-07-2020 13:16

(16-07-2020 13:03)Stachu napisał(a):  [Obrazek: e8e804897e4c81e9aae2d8032c2d0490.jpg]
Smacznego Panie [mention]cidd3n [/mention]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic nie doszło. Pojawił się prezent, kliknąłem i nic. Anuluj tamtą transakcję żeby nie było i spróbuj przesłać poprzez nick:

Cześć! Możesz wysłać mi pieniądze za pośrednictwem Revolut, wybierając ten link:

pay.revolut.com/profile/kamilkawu

@kamilkawu[Obrazek: 1c73581e04fdfd1599697c7d7e591a67.jpg]


Użytkownik Stachu - UWAGA - Stachu - 16-07-2020 13:17

Sprawdź teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Użytkownik Stachu - UWAGA - Majka - 16-07-2020 13:18

https://zarabiam.com/Temat-Regulamin-dzialu-refback-za-pieniadze-Przeczytaj-zanim-napiszesz-temat-46758

Stachu, rozumiem Twój problem co nie zmienia faktu, że z refbacku powinieneś się wywiązać. Takie jest moje zdanie. Unikając zakończenia sporu dostaniesz warna wg. regulaminu forum.