Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ta osoba jest niedostepna messanger - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ta osoba jest niedostepna messanger (/Temat-Ta-osoba-jest-niedostepna-messanger-168710)



Ta osoba jest niedostepna messanger - Pawlak093 - 15-07-2020 11:53

Czasami wyskoczy mi przy jednej konkretnej osobie na messangerze ze osoba jest niedostepna i nie mozna jej wyslac zadnej wiadomosci.

[Obrazek: lHHEukQr.jpg]

Dlaczego tak sie dzieje?


RE: Ta osoba jest niedostepna messanger - Pablo1878 - 15-07-2020 11:56

(15-07-2020 11:53)Pawlak093 napisał(a):  Czasami wyskoczy mi przy jednej konkretnej osobie na messangerze ze osoba jest niedostepna i nie mozna jej wyslac zadnej wiadomosci.

[Obrazek: lHHEukQr.jpg]

Dlaczego tak sie dzieje?

Z tego co pamiętam to oznacza blokadę przez danego użytkownika.


RE: Ta osoba jest niedostepna messanger - aron-baron - 15-07-2020 12:23

Blokada bądź ktoś dezaktywował messengera


RE: Ta osoba jest niedostepna messanger - Pawlak093 - 15-07-2020 14:04

Blokada otrzymywania wiadomości od wszystkich użytkowników czy tylko od zablokowanej osoby?
Nie jest to mozliwe zeby ta osoba blokowala mnie od czasu do czasu czy dezaktywowala messangera na kilka godzin

// zablokowalem ta osobe aby sprawdzic i nie wyskakuje ten komunikat. Nic nie wyskakuje po prostu wiadomosc do mnie nie dochodzi a ta zablokowana osoba normalnie wysyla do mnie wiadomosc


RE: Ta osoba jest niedostepna messanger - Ascoran - 15-07-2020 16:01

Informacja jak ktoś Cie zablokuje jest zupełnie inna, więc to nie to.
Spotkałem się dwa razy w życiu z takim czymś, jak ktoś jest online to można pisać, a jak nie to automatycznie takjakby nas "blokuje". Natomiast po kilku dniach jak chciałem napisać do tej samej osoby pod jej nieobecność to wszystko normalnie przechodziło. Jakaś nowa blokada od fb? Kto wie.