Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB ADS - zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB ADS - zasięg (/Temat-FB-ADS-zasieg-168682)



FB ADS - zasięg - Jestem Warzywem - 13-07-2020 17:49

Hej,


Mam pytanie, ustawiając reklame na FB Ads wybierając powiedzmy przykładowo osoby w wieku 18-26 lat które są zainteresowane grą w Metina, to znajduje tylko osoby które polajkowały coś na fejsie na temat Metina czy w google np. też?


RE: FB ADS - zasięg - radek0389 - 13-07-2020 18:05

Tylko w obrębie Facebooka.


RE: FB ADS - zasięg - bossos - 14-07-2020 20:25

Nie wiem, czy do końca jest tak, jak mówisz Radek, bo jeśli na naszej stronie mamy zainstalowany piksel facebooka to osoba, która wejdzie na naszą stronę z google, a nie z facebooka i wykona jakąś czynność np. zakup, to piksel to zarejestruje. Mowa oczywiście o osobie, która posiada konto na fejsie. Domniemam, że może być podobnie jeśli chodzi o zainteresowania.


RE: FB ADS - zasięg - Snaggy - 14-07-2020 23:34

(13-07-2020 17:49)Jestem Warzywem napisał(a):  Hej,


Mam pytanie, ustawiając reklame na FB Ads wybierając powiedzmy przykładowo osoby w wieku 18-26 lat które są zainteresowane grą w Metina, to znajduje tylko osoby które polajkowały coś na fejsie na temat Metina czy w google np. też?
Zacznijmy od tego że algo Facebooka wie więcej na temat ciebie niż ty sam wiesz.

Co do tematu facebook bez problemu monitoruje twoje zachowanie poza FB korzystając z chociażby pixela, który znajduje się na większości stron.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka