Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Shop PL (/Temat-Shop-PL-16868)



Shop PL - kamix200 - 21-11-2010 01:09

Jest ten shop dla polski bo w końcu nie wiem ?


RE: Shop PL - Tech - 21-11-2010 01:35

Nie ma. Wystarczy dodać coś do koszyka i sprawdzić...


RE: Shop PL - paskur - 21-11-2010 04:06

Wg mnie shop dla polski sie nie opłaca.
Dlaczego?
Lepiej zamówić do PE - na pewno nie będzie opłat

Wgl powinno być w pytaniach a nie ogólnie o lockerz


RE: Shop PL - Monster - 21-11-2010 08:41

Może będzie za 30 lat...


RE: Shop PL - matiss34 - 21-11-2010 22:14

Mnie to już denerwuje, to jest chamskie z ich strony. Piszą coś i obiecują, że w ciągu 36h będzie shop a tu guzik już któryś tydzień mija. To tak jak by Admin pisał, że długo oczekiwane aukcje i kubki lfe będą w ciągu 36h a potem ani me ani be. Tylko miałby wszystkich w dupie. (Mogę tak powiedzieć już po 22Big Grin) Tak się nie robi. DOsłownie jak niektórzy politycy, obiecują potem nico.
Dobranoc, niech wam się Aniołki przyśniąBig Grin
Idziemy spać


RE: Shop PL - Admin - 25-11-2010 14:18

(21-11-2010 22:14)matiss34 napisał(a):  Mnie to już denerwuje, to jest chamskie z ich strony. Piszą coś i obiecują, że w ciągu 36h będzie shop a tu guzik już któryś tydzień mija. To tak jak by Admin pisał, że długo oczekiwane aukcje i kubki lfe będą w ciągu 36h a potem ani me ani be. Tylko miałby wszystkich w dupie. (Mogę tak powiedzieć już po 22Big Grin) Tak się nie robi. DOsłownie jak niektórzy politycy, obiecują potem nico.
Dobranoc, niech wam się Aniołki przyśniąBig Grin
Idziemy spać

Nie porównuj mnie do nich, ja nie rzucam słów na wiatr Wink