Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dorobić się w wakacje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak dorobić się w wakacje? (/Temat-Jak-dorobic-sie-w-wakacje-168650)



Jak dorobić się w wakacje? - Squarenix21 - 10-07-2020 21:46

Siema
Mam 15 lat i bardzo sporo wolnego czasu w wakacje. Niestety miejsca pracy w mojej okolicy przyjmują dopiero od 16 lat więc mam sporo wolnego czasu i dużo ambicji aby zarobić coś w te wakacje. Szacunkowo w te wakacje przez neta zarobię około 1k ale chciałbym jakoś podbić ten wynik. W ankiety jakieś te tanie za groszę się nie bawię (chyba ze cos typu streetbees gdzie dostaje 5-10zł za ankietę) może być mniej ale tak jak mówię nie grosze. Do tej pory zajmuje się lajkami dla różnych fp na fb, oraz prowadzę hosting serwerów. Mam sporo wolnego czasu, darmowy prąd, komputer, telefon. Z góry dzięki Wink


RE: Jak dorobić się w wakacje? - arek86 - 11-07-2020 20:07

Jest dużo opłacalnych pomysłów na wakacyjną pracę, w szczególności taką zdalną z racji obecnej sytuacji. Do najciekawszych pomysłów należą m.in. programy partnerskie, pomoc jako virtual assistant lub testowanie stron internetowych (wymagana biegła znajomość jez. angielskiego ale płatne nawet do 40zł za 15min pracy) itd. Proponuje zajrzeć na ten artykuł https://www.moj-startup.pl/praca-zdalna/. Wink


Jak dorobić się w wakacje? - Hybrid1990 - 11-07-2020 20:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.