Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odgrzewany kotlet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Odgrzewany kotlet (/Temat-Odgrzewany-kotlet-168643)

Strony: 1 2


RE: Odgrzewany kotlet - experimental - 31-07-2020 21:54

(27-07-2020 09:21)bossos napisał(a):  Podatki musisz odprowadzać tam gdzie sprzedajesz, czyli jak masz sprzedaż w US to musisz się rozliczyć w US. Jeśli chodzi o sprzedaż na rynku US to jest coś takiego jak nexus. Mając działalność w PL i rozliczając się tutaj a sprzedając w US możesz naruchać sobie przypału. (Realnie patrząc na to, musiałbyś mieć ogromną sprzedaż, żeby do tego doszło)
Właśnie liczę na tą "ogromną sprzedaż" Tongue



W tym tygodniu zrobiłem chyba najlepszą rzecz do tej pory, w liczbach:
-3 nowe sklepy - grafika, ustawienia, itp.
-14 produktów - dostawcy, opisy, grafika,
-social media do każdego sklepu - fb, insta, ustawienie itp.
-7 (!!!!) filmów reklamowych - z 10h roboty
-0 opier***ania się 2

Dlaczego?
Żeby znaleźć idealną niszę, produkt, odbiorców, reklamę.
Jestem świadom tego że większość w końcu porzucę ale nie mam dużego doświadczenia z fb ads dlatego postanowiłem posłuchać mądrzejszych i skupić się na testowaniu, zbieraniu danych, i ulepszaniu.
Codziennie po 5 reklam, każda 2$ na dzień, robię to skrajnie niskobudżetowo beka
Testuję na razie w pl, tańszy koszt reklam i lepiej znam rynek, a potem zobaczymy. Jeden produkt już okazał się bardzo gorący i jutro skupię się tylko na nim.

[Obrazek: screenshotofthepayment.png]

W tym tygodniu tego "celu" już raczej nie osiągnę ale może w następnym się uda, pozdro Smile


RE: Odgrzewany kotlet - patttson - 02-08-2020 08:19

Nisza pod PL że standardowym shipem 2-3 tygodnie czy wysyłka z magazynu bliżej?


RE: Odgrzewany kotlet - experimental - 02-08-2020 15:23

(02-08-2020 08:19)patttson napisał(a):  Nisza pod PL że standardowym shipem 2-3 tygodnie czy wysyłka z magazynu bliżej?

7-14 dni - podobno, niedługo się przekonam. Dostawca ma 4.8 więc chyba będzie ok


RE: Odgrzewany kotlet - Allan - 17-08-2020 14:37

I jak sytuacja się rozwija?


RE: Odgrzewany kotlet - experimental - 16-12-2020 16:29

(17-08-2020 14:37)Allan napisał(a):  I jak sytuacja się rozwija?

Rozwija się ok, 2 sklepy robią po 3-4k/mies. każdy, ale nie bardzo idzie to skalować więc po świętach chcę to sprzedać i wystartować z nowym projektem własnej marki już na rynku krajów top5.

Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring (WTF? jak wy psychicznie dajecie radę? chwalicie się znajomym pracą???) albo kryptoscum z tego co widzę Smile


PS. Jeśli posiadasz Fanpage/Profil Insta/Tiktok/Kanał Youtube, cokolwiek z PRAWDZIWYMI ODBIORCAMI, i chcesz go sprzedać - odezwij się na pw. Pozdro!

Tematyka - zależy, moi odbiorcy są w wieku 30-45, na tym mi zależy.


RE: Odgrzewany kotlet - dzemba - 16-12-2020 16:36

(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Czy ja wiem, mój dziennik o inwestowaniu ma podobne ratio posty/ilość wejść, dziennik nie jest po to chyba by mieć z niego miliony wejść i poklask. Chociaż jest to oczywiście miłe Smile

A co do sociali to jakieś o konkretnej tematyce czy obojętne?


RE: Odgrzewany kotlet - experimental - 16-12-2020 16:41

(16-12-2020 16:36)dzemba napisał(a):  
(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Czy ja wiem, mój dziennik o inwestowaniu ma podobne ratio posty/ilość wejść, dziennik nie jest po to chyba by mieć z niego miliony wejść i poklask. Chociaż jest to oczywiście miłe Smile

A co do sociali to jakieś o konkretnej tematyce czy obojętne?

Dokładnie dlatego zrezygnowałem, od prawie 5 miesięcy prowadzę dziennik na papierze - i to działa dla mnie bo mogę tam zapisywać rzeczy których tutaj nie mogłem z obawy przed konkurencją (chociaż jak patrzę czym się tu ludzie zajmują to nie wiem czy było się czego obawiać - e-whoring - WTF?? )
Poza tym po paru prywatnych wiadomościach typu "naucz mje jak zarabjać dolary" złapałem się za głowę facepalm

Napisz co masz na PW, moi klienci to osoby w wieku 30-45 lat, 65% kobiety, więc publiczność socjali musiała by być podobna.

PS. sprawdziłem dziennik, fajny. Nie zajmuję się giełdą ale kiedyś bawiłem się w Youtube jednak po paru bezpodstawnych demonetyzacjach odpuściłem.


RE: Odgrzewany kotlet - itmaster - 16-12-2020 16:45

(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring (WTF? jak wy psychicznie dajecie radę? chwalicie się znajomym pracą???) albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Nie, dlaczego? Dropshipping jest bardzo ciekawą dziedziną zarabiania. Z tym że jest metodą, którą żeby zrealizować, trzeba sformalizować w postaci założenia DG itp. i pewnie dlatego mniejsze zainteresowanie.

Pozostałe metody, aż tyle nie wymagają, więc dlatego mogą wydawać się popularniejsze dla większej rzeszy użytkowników tego forumSmile


RE: Odgrzewany kotlet - experimental - 21-02-2021 21:41

2 miesiące temu sprzedałem oba sklepy, nie miałem pomysłu jak je skalować, i pomimo że przynosiły dobry dochód to minus wszystkie koszta - shopify, apki, koszt towaru, no i oczywiście kochany US i ZUS Heart aż tak wiele tego nie było. Postanowiłem wziąć się za większy projekt który już dawno chodził mi po głowie. Bez żartów przez miesiąc pracowałem nad produktem i sklepem po 12h dziennie, poświęcając wszystko co do tej pory robiłem. Po pierwszym "pełnym tygodniu" mogę już powiedzieć, że się opłaciło... A to dopiero początek Huh

[Obrazek: Nowy-obraz-mapy-bitowej.png]

Teraz skupiam się tylko na tym i nie robię nic innego. Od jutra zaczynam na pełnych obrotach 2