Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na FB ADS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Reklama na FB ADS (/Temat-Reklama-na-FB-ADS-168631)



Reklama na FB ADS - Jestem Warzywem - 09-07-2020 13:28

Witajcie, mam pytanie.


Mam ztargetowaną reklamę pod otrzymywanie wiadomości, jednak po uruchomieniu kolejnej kampanii z tymi samymi statystykami i targetem reklama trafia do tych samych osób które już wcześniej już napisały, jak tego uniknąć?


RE: Reklama na FB ADS - bossos - 09-07-2020 13:50

Musisz zrobić wykluczenie osób, które do Ciebie napisały. Robisz custome audience i potem zaznaczasz to w kampanii


RE: Reklama na FB ADS - Jestem Warzywem - 09-07-2020 16:14

(09-07-2020 13:50)bossos napisał(a):  Musisz zrobić wykluczenie osób, które do Ciebie napisały. Robisz custome audience i potem zaznaczasz to w kampanii



Wytłumaczył byś mi to na priv, ewentualnie odeślesz do jakiegoś poradnika?


RE: Reklama na FB ADS - bossos - 09-07-2020 20:15

W zakładce Audiences robisz tzw. custome audience - czyli niestandardowa grupa odbiorców, poszukaj tam zdarzenia pod które masz puszczoną kampanię i stwórz to custome audience. Potem w kampanii, którą puszczasz zrób wykluczenie tej grupy, którą zrobiłeś. (Po stworzeniu w Audiences - custome audience, w reklamie będziesz mógł wybrać z listy odpowiedną grupę)


RE: Reklama na FB ADS - Jestem Warzywem - 24-07-2020 12:48

Odświeżam.

Zauważyłem właśnie że podczas tej samej kampanii i tej samej grupy odbiorców jedna osoba zgłosiła się trzy razy (czyli pobrało 3x koszt odebania wiadomości na FB ADS) czy to normalne?