Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam (/Temat-kontafacebook-pl-Oszustwo-walek-nie-polecam-168608)



kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - mikiniki - 08-07-2020 16:21

Kochani, kontafacebook.pl sprzedają konta stażowe, mega mocne, mega trwałe. W rzeczywistości konto miesięczne z kilkoma znajomymi za 50 zł. Warte max 3 zł. Nie polecam tej strony, nie dajcie się nabrać jak ja Big Grin Że obiecuje jakiś małolat złote góry Smile Wałek, nic więcej. Już nigdy kont z OLX Smile
Jak by się pojawił dzieciak na forum, badanie DNA odrazu Smile
Nie polecam.


RE: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - RealneOszustwo - 15-07-2021 14:37

Również nie polecam oszukał mnie na 50 PLN
OLX zaczyna przypominać niestety jeden wielki burdel
Dzieciak oszust połapał się źe jest opisany w necie i zmienił nazwę domeny
Radze omijać szerokim łukiem
https://realnekonta.pl/
https://realneopinie.pl/


RE: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - rachman - 15-07-2021 21:18

Oszukuje? Nikt nie zgłasza jak widać ... Więc ciągnie "interes" dalej.
Oszustwo to nie kradzież i nie ma tu "za niska kwota".


RE: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - Captain - 16-07-2021 03:22

Kont z OLX? Znajomy kiedyś kupił konsole dla dzieciaków na OLX i go oszukali i stracił kasę. Kto w ogóle jeszcze korzysta z OLX? Mnie już w tamtych czasach kupowanie tam wydawało się ryzykowne, a co dopiero teraz, przecież to wylęgarnia oszustów.


RE: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - Morricorne - 16-07-2021 06:05

(16-07-2021 03:22)Captain napisał(a):  Kont z OLX? Znajomy kiedyś kupił konsole dla dzieciaków na OLX i go oszukali i stracił kasę. Kto w ogóle jeszcze korzysta z OLX? Mnie już w tamtych czasach kupowanie tam wydawało się ryzykowne, a co dopiero teraz, przecież to wylęgarnia oszustów.
Ja korzystam z olx. Kupuję tylko osobiscie. Wszystko dokładnie sprawdzam na miejscu. Dwa razy. Sam też sprzedaję na olx. Pieniądze z góry za przedmiot. Żadne wysyłki pobraniowe. Zawsze nagrywam pakowanie sprzętu do wysyłki. Spisuję wszelkie dane przesyłki. Wysyłam tylko ubezpieczone paczki. I zawsze wysyłam zaraz po wysłaniu zdjęcie potwierdzenia nadania. Czy to dpd, DHL. No chyba że to inpost to wtedy sami wysyłają powiadomienie. Tego się trzymam. I ostatnie cztery lata nie spotkałem się z żadnym oszustwem. Raz mnie na olx oszukali. Jak to jeszcze tablica.pl była. Na 400 zł. Ale złapali oszusta i kasę oddał. Bo sprawę zgłosiłem na policję. Od tamtej pory trzymam się swoich zasad. I udaje się bezpiecznie transakcje robić.


RE: kontafacebook.pl Oszustwo, wałek, nie polecam - itmaster - 16-07-2021 08:19

(16-07-2021 03:22)Captain napisał(a):  Kto w ogóle jeszcze korzysta z OLX? Mnie już w tamtych czasach kupowanie tam wydawało się ryzykowne, a co dopiero teraz, przecież to wylęgarnia oszustów.

Nie przesadzajmy, jeśli kupujesz przez odbiór osobisty z okolicy, to niby jak mają Cię oszukać? Sam czasami korzystam, jak trzeba kupić coś używanego i dużo tańszego niż nowe.