Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Biznes online (nie fejk) i pyatnie (/Temat-Biznes-online-nie-fejk-i-pyatnie-168595)

Strony: 1 2 3 4


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 08-07-2020 19:32

Dzięki Jnvestor i azzaz za poświęcony czas. Dużo informacji od was dostałem. Nie myślałem o tym w ten sposób i widzę, że sporo muszę zmienić na swojej stronie. W sumie to nawet większość. Z yt i insta nigdy nie działałem w ten sposób. Mogę spróbować i zobaczę jak to wyjdzie ale dużo pracy mnie czeka z tego co mi napisaliście. Postaram się to zrobić do końca tygodnia i mam nadzieję, że w razie czego mogę prosić was ponownie o szczerą opinię i sugestię Smile


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 13-07-2020 05:59

1) Zmieniłem część treści na stronie,
2) Zrobiłem (mam nadzieję dobry landing page),
3) Usunąłem Grafiki w sliderze na głównej,
4) Usunąłem część grafik, dodałem film o planie marketingowym na stronie w biznesie (mamy jeden całkowicie po Polsku wyjaśniający co i jak w biznesie ale na Vimeo, a nie yt tylko nie wiem czy go wrzucać na stronę czy zostawić zamiast tego formę obecną, do czytania)
5) Wstawiłem formularz kontaktowy,
6) Usunąłem bezpośredni link do programu z Menu,


Co do yt zastanawiam się nad zrobieniem filmów w formie graficznej z głosem np. jak działa biznes w Forever itd.

Jak to teraz wygląda? I jeszcze jedno pytanie, czy tekst w "Biznes Forever" jest zrozumiały dla osób, które kompletnie nie znają tego biznesu?

Będę wdzięczny za odpowiedzi i wskazówki Smile


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Jnvestor - 13-07-2020 10:48

Strona główna nie zachęca, żeby zajrzeć na inne zakładki.
Nagłówek "Produkty na zawsze" - co to ma oznaczać?
Ogólnie tekst z tego nagłówka źle się czyta - "Firma założona... to międzynarodowa firma...", "objęte oddziałami obejmują", to są jakieś dziwne konstrukcje gramatyczne.
Co do tekstu w zakładce Biznes Forever, część z tego wygląda jakby było to wklejone niesprawdzone tłumaczenie jakiegoś tekstu z translatora. Dla mnie, czyli osoby która mniej więcej wie o co w tym wszystkim chodzi, problemem było zrozumienie niektórych fragmentów tekstu.
Osoba, która pierwszy raz się z czymś takim spotyka nie będzie kompletnie wiedziała o co chodzi.
Jakaś sprzedaż, w jaki sposób ma to działać, premie od obrotów nowych klientów, premie lidera, struktury - żadnych konkretów jak to niby ma funkcjonować.
Jest oczywiście szansa, że jeśli ktoś tego nie zrozumie to skontaktuje się z tobą i zada parę pytań, ale większe prawdopodobieństwo jest na to, że zamknie stronę i już nigdy na nią nie wróci.


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 13-07-2020 15:05

"Forever" to nazwa własna. Wskoczyło mi tłumaczenie przy ostatnim edytowaniu tekstu, stąd te błędy facepalm Jestem w trakcie ich usuwania

W zakładce "Biznes Forever" jest informacja o samym biznesie. Jego korzyści, wypłaty i struktury. Zastanawiam się jeszcze nad dodaniem zakładki, która wyjaśniałaby wiele rzeczy jak można działać w tym biznesie, jak pozyskiwać partnerów biznesowych, jak tworzyć grupę itd.
Dodatkowo chcę stworzyć na yt kanał aby, w krótkich filmach wyjaśniać takie rzeczy, ponieważ jedni wolą czytać, inni oglądać i słuchać


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - JacekParaszynski - 15-07-2020 10:17

pomysl fajny jak go rozwiniesz chetnie dolacze


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 16-07-2020 05:33

Dzięki Smile Dla mnie biznes trwa od dawna już, ponieważ w moim domu wyrzuciłem całą chemię i zastąpiłem produktami tej firmy od zdrowych suplementów poprzez mydło, pastę aż po antyperspirant. Sprawdziłem sam na sobie jakiej jakości są to produkty dlatego wszedłem na 35% rabatu i kupowałem dla siebie. Co jakiś czas znajomi upominali się, że jakiś produkt kończy im się i czy mam na stanie dlatego stwierdziłem, że zacznę działać w tym biznesie na pełną skalę czyli zapraszaniem ludzi do współpracy + produkty, ponieważ to na prawdę się opłaca i przynosi na prawdę ciekawe zyski.

Jednak najpierw muszę skończyć stronę. Ludzie z forum bardzo mi w tym pomagają dając swoje sugestie i opinie co wg nich można by zmienić żeby strona wyglądała ciekawiej, a to bardzo mi pomagaSmile. Aktualnie mam plan żeby w tym tygodniu całkowicie zmienić stronę startową, ponieważ tak jak Jnvestor mi napisał, kilka osób już też na to zwróciła uwagę oraz chcę zmienić treści w zakładce "Biznes".

Planuje później robić filmy instruktażowe pomagające zrozumieć pewne elementy i mam tutaj pytanie do was.
- Znacie program do grafik, w którym czasami youtuberzy tworzą elementy 2D + podkładają głos ?
Chodzi mi tutaj o tego typu filmy:

Przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=jyx-DNVUjAc&t=001s


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - azzaz - 24-07-2020 15:09

(16-07-2020 05:33)Wilku193 napisał(a):  Dzięki Smile Dla mnie biznes trwa od dawna już, ponieważ w moim domu wyrzuciłem całą chemię i zastąpiłem produktami tej firmy od zdrowych suplementów poprzez mydło, pastę aż po antyperspirant. Sprawdziłem sam na sobie jakiej jakości są to produkty dlatego wszedłem na 35% rabatu i kupowałem dla siebie. Co jakiś czas znajomi upominali się, że jakiś produkt kończy im się i czy mam na stanie dlatego stwierdziłem, że zacznę działać w tym biznesie na pełną skalę czyli zapraszaniem ludzi do współpracy + produkty, ponieważ to na prawdę się opłaca i przynosi na prawdę ciekawe zyski.

Jednak najpierw muszę skończyć stronę. Ludzie z forum bardzo mi w tym pomagają dając swoje sugestie i opinie co wg nich można by zmienić żeby strona wyglądała ciekawiej, a to bardzo mi pomagaSmile. Aktualnie mam plan żeby w tym tygodniu całkowicie zmienić stronę startową, ponieważ tak jak Jnvestor mi napisał, kilka osób już też na to zwróciła uwagę oraz chcę zmienić treści w zakładce "Biznes".

Planuje później robić filmy instruktażowe pomagające zrozumieć pewne elementy i mam tutaj pytanie do was.
- Znacie program do grafik, w którym czasami youtuberzy tworzą elementy 2D + podkładają głos ?
Chodzi mi tutaj o tego typu filmy:

Przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=jyx-DNVUjAc&t=001s

Grafikę robisz osobno np. w programie canva, głos robisz osobno np. kupując go u lektora. Na fiverr tanio można zakupić głos. Wysyłasz tekst do lektora i on Ci nagrywa czego potrzebujesz. Samo składanie filmów z gotowych elementów to już easy może być nawet windows movie maker.


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 27-07-2020 06:01

Dzięki wielkie azzaz ! Smile
Nie słyszałem wcześniej o tej stronie, gdzie można kupić głos lektora, a myślałem, że nie jest to wcale tanie, myliłem się.
Byłem na wyjeździe dlatego nic się nie działo ale zmieniłem już również stronę główną oraz skorzystałem z rad które Ty i reszta osób z forum mi dała. Zostało mi jeszcze uporządkować zakładkę "Biznes Forever" i postaram się coś zrobić z tymi filmami lub/i instagramem ale chcę to dopiero zacząć jak sama strona będzie już gotowa. Jeżeli są jeszcze jakieś uwagi co do poprawy strony to proszę pisać, wezmę je pod uwagę Smile


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - malpa2 - 27-07-2020 18:18

Ta firma Forever to Forever Living Products?


RE: Biznes online (nie fejk) i pyatnie - Wilku193 - 27-07-2020 18:37

(27-07-2020 18:18)malpa2 napisał(a):  Ta firma Forever to Forever Living Products?

Tak