Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alegrowy System Sprzedaży - Opinie?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Alegrowy System Sprzedaży - Opinie?? (/Temat-Alegrowy-System-Sprzedazy-Opinie-168568)



Alegrowy System Sprzedaży - Opinie?? - mireck - 06-07-2020 14:38

Hej,
Chciałbym ruszyć powoli z handlem na allegro, szukając informacji i wiedzy natknąłem się na coś takiegi jak Alegrowy System Sprzedaży - sekrety handlu. Dużo materiałów w kursie, zniżki na shoppera i inne programy do dropu , konsultacje, dostęp do grupy zakupowej z chin(rozkladanie kosztow przesylek itp)
Tylko, że opinii w internwcie prawie nie ma. Tzn są ale dostępne prawie tylko na ich kanałach czy z ich screenów. Jeszcze nie zdążyłem porozmawiać z nikim kto zakupił i zarabia dzięki temu kursoqi i oprogramowaniu, ale może ktoś tutaj się znajdzie??

Ewentualnie, gdzie szukać jakiś ciekawych kursów czy książek w miate normalnych cenach?? Na tą chwile ten cały kurs itd chodzi za 2 do 4k w zaleznosci od promocji.
Pozdrawiam


RE: Alegrowy System Sprzedaży - Opinie?? - KingaSkyShop - 10-07-2020 17:44

Nie korzystałam z kursu, ale wiele opinii krążących na grupach mówi o tym, że duża część informacji to ogólnodostępna wiedza, którą wystarczy zebrać z bezpłatnych źródeł.
Może na start przejrzyj darmowe źródła i sprecyzuj, w których obszarach brakuje Ci wiedzy?

Zapraszam do prowadzonej przeze mnie grupy Dropshipping bez tajemnic oraz na naszego bloga Wink
Zniżkę na oprogramowanie do sprzedaży online zgarniesz też na prowadzonych w Sky-Shop webinarach.