Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! (/Temat-Century-of-War-wynajmuj-wojownikow-i-niech-walcza-dla-Ciebie-168548)



Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - Captain - 04-07-2020 05:37

Znalazłem ciekawy program w który można zainwestować, a którego nie ma jeszcze chyba na forum. Trafiłem na niego z reklamy w pewnym buxie.

Uwaga! Jest to program wysokiego ryzyka i istnieje możliwość straty zainwestowanych pieniędzy.


Kupuje się tutaj wojowników którzy codziennie przynoszą niewielki profit.

[Obrazek: Screensho_qqhanpw.jpg]

Połowa zarobionych pieniędzy trafia do salda za które można dokupywać kolejnych wojowników, a druga połowa do wypłaty.

Program według informacji na stronie działa już od grubo ponad 200 dni.

Zarobek jest tu bardzo powolny więc raczej kokosów się nie zarobi, ale grosz do grosza...

Reflink: KLIK! Smile

Czysty: KLIK! (Dla ludzi cierpiących na syndrom psa ogrodnika)

Wypłaty na Payer oraz PerfectMoney.

Niestety nie posiadam dowodu wypłaty bo sam ten serwis dopiero co znalazłem.

Minimum do wypłaty wynosi tylko $0.1, serwis ma automatyczne wypłaty.

Jak ktoś ma trochę grosza i nie wie gdzie zainwestować to myślę, że warto spróbować, ale ostrzegam, że to program wysokiego ryzyka.


Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - Doorm - 04-07-2020 15:34

Nie wygląda głupio z reguły te stronki wypłacają lecz trzeba zapraszać ludzi by samemu wyjść na zero. Taki myk był w coin birds i wszelkich podobnych z tym samym wyglądem że od wpłaty i tak można było wypłacić 40% a dzięki poleconym można było więcej wypłacić niż 40% swojego wkładu. Tu nie znalazłem takich zapisków więc powinno się zwracać Smile

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - xdax1 - 04-07-2020 15:50

(04-07-2020 15:34)Doorm napisał(a):  Nie wygląda głupio z reguły te stronki wypłacają lecz trzeba zapraszać ludzi by samemu wyjść na zero. Taki myk był w coin birds i wszelkich podobnych z tym samym wyglądem że od wpłaty i tak można było wypłacić 40% a dzięki poleconym można było więcej wypłacić niż 40% swojego wkładu. Tu nie znalazłem takich zapisków więc powinno się zwracać Smile

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Bo takie reguły zawsze wprowadzają potem, kiedy już zbiorą jakaś liczbę użytkowników lub gdy zaczyna brakować im powoli kasy.


RE: Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - Captain - 07-07-2020 00:18

Polecam w zakładce ,,Daily Bonus'' klikać po dziennie bonusy, zawsze to odrobina grosza wpadnie które można zainwestować. Są też reklamy do klikania, choć bardzo mało się na nich zarobi.


Century of War wynajmuj wojowników i niech walczą dla Ciebie! - Hybrid1990 - 03-02-2021 12:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.