Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sposób na zarobek na Mylead + dorzucę bota do ig lub omegle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam sposób na zarobek na Mylead + dorzucę bota do ig lub omegle (/Temat-Sprzedam-sposob-na-zarobek-na-Mylead-dorzuce-bota-do-ig-lub-omegle-168546)



Sprzedam sposób na zarobek na Mylead + dorzucę bota do ig lub omegle - omgdawis - 03-07-2020 22:30

Cześć!

Nie wiesz jak zarabiać na Mylead ? Jak z tym zacząć ? Jeżeli nie to posiadam poradnik w pełni napisany przeze mnie rozpisałem tam najlepszy "pasywny" sposób na zarobek.Ruch,który pozyskasz jest w pełni darmowy czyli nie musisz nic płacić żeby zarobić tzn. nie są to żadne płatne reklamy itp.Jeżeli jesteś zainteresowany kupną poradnika zapraszam do napisania na telegramie @ezmoney1

W poradniku rozpisałem sposób dzięki któremu ja w miesiąc zarobiłem 2.500 zł dlaczego sprzedaje taki dobry sposób ? Ponieważ mam 17 lat i nie mam jak odprowadzać podatek ponieważ musi to robić osoba za mnie odpowiedzialna prawnie czyli rodzic a niestety nie może więc wolę poczekać aż skończę 18 lat i założę sobie mikrorachunek.Jeżeli napiszesz telegram podeślę ss zarobków wypłat itp.

W momencie zakupienia poradnika zobowiązuje się do wszelakiej pomocy jeżeli będę tylko potrafił także zapraszam telegram @ezmoney1

Cena poradnika : 50 zł

Metody płatności to : Przelew,Paypal,Blik


Sprzedam sposób na zarobek na Mylead + dorzucę bota do ig lub omegle - Majka - 03-07-2020 23:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.