Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typerzy z FB, Instagrama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typerzy z FB, Instagrama (/Temat-Typerzy-z-FB-Instagrama-168545)



Typerzy z FB, Instagrama - Sentiero - 03-07-2020 20:06

Cześć,
Szukam informacji o polecanych typerach z fb, instagrama.
Jeśli znacie takowych prosiłbym o informacje.


RE: Typerzy z FB, Instagrama - TriQel - 19-08-2020 02:36

https://t.me/betfairalarmofficial polecam betfair Alarm. Oni co prawda nie typują, ale wyłapują ustawione mecze na chwile przed tym jak sie cos stanie. Jest mozliwa opcja premium za chyba 60 ojro, ja mialem i sobie chwaliłem + przed pandemią można było kupić sobie dostęp do informacji o ustawionym meczu i wiedziec o nim zanim sie zacznie ;d


RE: Typerzy z FB, Instagrama - dombros15 - 07-09-2020 15:38

Polecam samemu mecze obstawiać kiedyś ssm 2 wałki wykrecilem ale dla nikogo z naszego forum to są wałki lepiej grać samemu


RE: Typerzy z FB, Instagrama - Don Jon - 07-09-2020 15:50

Ja polecam na Instagramie graj_kupon, naprawdę fajne typy i kursy. Mam też wipa u skubiemy_bukmachera i vipp_betts, więc jakbyś był zainteresowany to pisz priv a jakoś się dogadamy co do ich kuponów.


RE: Typerzy z FB, Instagrama - dombros15 - 07-09-2020 18:25

Don Jon rozumiesz co napisałem? Sam tak się bawiłem wałki przykacielu znam to nie jestem z 1 łap pozdro


RE: Typerzy z FB, Instagrama - Don Jon - 07-09-2020 19:45

Rozumiem co napisałem ale za nic nie mogę zrozumieć, co Ty napisałeś? Że niby Ci typerzy których podaje to wałki? Nie chcesz z nimi grać to nie musisz, mamy demokrację


RE: Typerzy z FB, Instagrama - dom3lek - 07-09-2020 20:00

On ma racje, wiele było przypadków, że to nic innego "resellerzy" innych typów. Te typy pewnie nawet nie sprzedają tego pod swoimi danymi. Bukmacherka i typy są zajebiście dopóki idzie, jak sie psuje to kombinujesz jak zachować kamienną twarz. Osoby, które oferują typy są najcześciej zadłużonymi ludźmi na setki tysiące i to jedyny ich sposób na odzyskanie hajsu.


RE: Typerzy z FB, Instagrama - Don Jon - 07-09-2020 20:21

Większość pewnie tak ale skubiemy bukmachera i vipp betts można sprawdzić na insta. Jestem u nich w vipie wiec widzę ilu mają klientów w tych grupach więc nie jest to przypadek, poza tym są już od naprawdę długiego czasu więc muszą mieć klientów a gdyby nie wchodziły im kupony to by tych klientów nie mieli. Z resztą to ja z nimi gram i jestem zadowolony więc wiem na ich temat więcej niż wy