Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Sklep dropshipping USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA (/Temat-Sprzedam-Sklep-dropshipping-USA-168520)



[Sprzedam] Sklep dropshipping USA - bossos - 30-06-2020 19:45

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam sklep pod dropa na rynek amerykański.
2.Opis przedmiotu :Branża medyczna, sprzedanych kilkanaście produktów, sklep jednoniszowy, cena produktu 6 usd sprzedaż za 25, wysyłka z magazynu w USA, Zarobek 1k zł, dlatego cena 2k zł, według zagranicznych przeliczników (wartość sklepu 2x od sprzedaży),ładny landing page z unikalnymi opisami, na silniku shopify
3.Zdjęcia : http://prntscr.com/t9c1wg
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2000 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal,Bitcoin


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - bossos - 01-07-2020 09:47

Panowie, wielu z Was pisze do mnie na priv. i ma zapchane skrzynki. Nie mogę Wam odpisać.


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - PremAccHack - 01-07-2020 10:09

xDD Daj linka na priv jak nie tajemnica Big Grin


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - bossos - 07-07-2020 17:08

Nowa cena 1500 zł!


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - furmanfurman - 08-07-2020 17:45

Poproszę więcej info na priv


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - Erdoi Money - 08-07-2020 18:42

Proszę o więcej informacji na PW


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - bossos - 13-07-2020 13:15

Ostateczna cena 300 USD, czyli 1200 zł!


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - Gremquen - 13-07-2020 14:30

W jaki czas zarobiłeś to 1k?
Dlaczego sprzedajesz?

Sprzedajesz już dwa tygodnie, cenę opuściłeś z 2000zl do 1200zl.
Opłaca ci się to? Potrzymaj jeszcze trochę i zarobisz to 1200zł a sklep zostanie u ciebie Smile


RE: [Sprzedam] Sklep dropshipping USA - bossos - 13-07-2020 16:02

Sklep sprzedaję, bo mam lepsze projekty. (jestem w stanie to potwierdzić na priv. osobie, która będzie chciała kupić sklep). Dodatkowo dropshipping to nie moja bajka, dlatego postanowiłem to sprzedać. Obecnie sklep nie promuję to i nie ma zarobków. Oczywiste by było, jakby zarabiał bez promowania, to bym go zostawił, ale tak nie jest Smile


[Sprzedam] Sklep dropshipping USA - Majka - 11-08-2022 07:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.