Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: [BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni (/Temat-BONUSY-E-book-za-darmo-i-5-do-wszystkich-leadow-zostaly-2-dni-168505)



[BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni - MyLead.pl - 29-06-2020 15:22

[Obrazek: pl.png]

Walczymy o tytuł najlepszej sieci afiliacyjnej w konkursie Affbank Awards 2020. Twoja pomoc jest nam niezbędna! Zagłosuj na MyLead w 5 kategoriach:
  • The best smartlink affiliate program
  • The best crypto affiliate network
  • The best adult affiliate network
  • The best dating affiliate program
  • The best gambling/betting affiliate network

[Obrazek: zaglosuj-pl.png]

Każda osoba, która zagłosuje na MyLead, otrzyma:
  • +5% do wszystkich stawek na aż 72 godzin
  • Dostęp do ekskluzywnego e-booka o zupełnie nowym miejscu do zarabiania - asystentach głosowych; dostęp do e-booka jest całkowicie darmowy

By skorzystać z bonusów, wystarczy kliknąć w przycisk poniżej:

[Obrazek: odbierz-pl.png]

ODBIÓR BONUSÓW MOŻLIWY JEST WYŁĄCZNIE DO WTORKU, 30 CZERWCA. 1 LIPCA ODBIÓR E-BOOKA NIE BĘDZIE JUŻ MOŻLIWY.
Premierowa wysyłka e-booka odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca.


RE: [BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni - patulsky1337 - 30-06-2020 15:51

Zrobiłem wszystko według instrukcji chyba z dwa tygodnie temu, zagłosowałem i wysłałem dowód w postaci screenshota, MyLead zaakceptował.

Wysyłka e-booka miała być 29 czerwca, nie dostałem nic w zakładce wiadomości...


RE: [BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni - MyLead.pl - 30-06-2020 16:39

Cześć @[patulsky1337],
e-book z pewnością czeka już na Ciebie w wiadomości prywatnej na MyLead Wink


RE: [BONUSY] E-book za darmo i +5% do wszystkich leadów - zostały 2 dni - MyLead.pl - 30-06-2020 20:51

Niecałe 140 minut na odebranie e-booka
Po tym czasie nie będzie już dostępny

Setki osób, które zgłosiły się po niego wcześniej, już mają go na swoim koncie Smile 41 stron A4 wiedzy o asystentach głosowych i ich wykorzystaniu w afiliacji.


[Obrazek: odbierz-pl.png]