Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie aktywne bazy Email + Szkolenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie aktywne bazy Email + Szkolenie (/Temat-Kupie-aktywne-bazy-Email-Szkolenie-168458)



Kupie aktywne bazy Email + Szkolenie - EfectiveWork - 25-06-2020 19:01

Witam !

Tytuł tematu nie jest na pierwszy rzut oka zrozumiały, dlatego poniżej dokładnie wytłumaczę o co mi chodzi....

Dawno temu zaliczyłem falstart jeżeli chodzi o zarabianie za pośrednictwem "Mailingu". Popełniłem dużo błędów jak na nowicjusza a zainwestowane pieniądze poszły w powietrze. Duża i kosztowna nauka, która mnie zraziła do dalszego działania pomimo, że zawsze widziałem w tej dziedzinie zarobek. Chciałbym jednak wrócić do tej metody podchodząc do niej tym razem zupełnie inaczej nie popełniając poprzednich błędów. Dla kogo i do kogo jest ten temat ?

Szukam osoby, która zarabia bądź w jakimś stopniu zajmuję się tą metodą zarabiania i posiada do sprzedania aktywne i czyste bazy E-mail a także odpowiednie serwery do wysyłki. Oprócz poprzednich opisanych rzeczy będę potrzebował kogoś kto ma spore doświadczenie w tej dziedzinie aby mógł mi odpłatnie udzielić odpowiednich wskazówek odnośnie tej metody zarabiania. Cena oczywiście zależna jest od propozycji.

Jeżeli na tym forum jest osoba, która będzie zainteresowana ścisłą współpracą to proszę o kontakt tylko i wyłącznie PW.

Pozdrawiam


Kupie aktywne bazy Email + Szkolenie - Majka - 12-01-2022 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.