Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze (/Temat-Buffet-Dishes-gra-za-ktora-zarabiamy-realne-pieniadze-168452)



Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - akrol7106 - 25-06-2020 13:15

Hej, miał ktos do czynienia z grą Buffet dishes? Podczas gry zbieramy centy i po uzbieraniu 10 $ możemy przelać je na konto paypal (podczas gry musimy obejrzeć sporo reklam) - po około 2 tygodniach gry mam 8$, tylko zastanawiam się czy to wypłacą Rolleyes Dowiedziałam się o tej grze przez stronę ysense (panel z ankietami ale można tam zarabiać tez przez wykonywanie zadań np musimy osiągnąć jakiś poziom w grze) jednym z warunków otrzymania pieniędzy na ysense jest wypłata środków z tej gry - więc liczyłam na to że dostanę te pieniądze skoro ysense postawiło taki warunek ale teraz zastanawiam się czy to nie byłoby za piękne hehehe
[Obrazek: gra.jpg]

[Obrazek: gra1.jpg]


RE: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - nfcprod - 08-07-2020 05:52

i jak?


RE: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - akrol7106 - 26-07-2020 19:23

utknełam ma niecałych 9$, ale gram dalej dla samej gry Smile jeśli uda się wypłacić to dam znać (i przez ostatnie 3 tygodnie nie grałam bo byłam na wakacjach Smile


RE: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - akrol7106 - 09-09-2020 10:49

Chyba to jednak ściema:/ zmienili minimalny próg do wypłaty na 100$ heheh


RE: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - xdax1 - 26-09-2020 19:48

Typowy scam, takich gier jest dużo i w większości nie ma co tam nawet wchodzić.


RE: Buffet Dishes - gra za która zarabiamy realne pieniądze - Hybrid1990 - 29-12-2020 11:03

Na życzenie autora tematu:

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.