Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera (/Temat-zlece-Prowadzenie-fanpage-i-grupy-od-zera-168447)



[zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera - mclain - 25-06-2020 10:28

Zlecę prowadzenie fanpage i grupy od zera. Mam kanał, około 90k, chciałbym zrobić do niego mały fanpage. Daję wolną rękę. Nie wymagam spektakualrnych efektów. Ma być regularnie i ciekawie.

Daj mi cenę za x usługi, które wykonasz.

Chcę konkretną propozycję cenową: robię to i to, za tyle i tyle.

Nie interesują mnie fajerwerki i to, że współpracujesz z dużymi firmami, bo dla mnie naprawdę proste jest wrzucenie środków w reklamę FB i szybki wzrost Fanpage. Zakupem reklam zajmę się sam, potrzebuję takiego asystenta, który będzie dodawał fajne treśći.

Tematyka Fanpage to zagadki survivalowe. Np. czy przetrwasz..., co lepiej wybrać itp.


RE: [zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera - Gremquen - 25-06-2020 13:48

Hej

Post co drugi dzień w tygodniu, 300zl netto miesięcznie (z FV) .

Jest konkret? Smile


RE: [zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera - Captain - 25-06-2020 21:38

Mogę się tym zająć za rozsądną kwotę, tylko potrzebuje abyś najpierw pokazał mi kilka przykładowych postów abym zobaczył jak to ma wyglądać, w sensie jakich dokładnie treści oczekujesz.

Jestem kreatywny więc powinienem bez problemu dać radę wrzucać 1 post na 2 dni. Proponuje stawkę 2zł za każdy wrzucony przez mnie post, czyli jeśli współpraca trwałaby przez miesiąc (a możesz zrezygnować z moich usług w każdej chwili) to byłoby tylko około 30zł miesięcznie.

Ale zajmowałbym się tylko tym wymyślaniem i wrzucaniem postów. Reklama i pozyskiwanie nowych fanów o to już musisz zadbać sam albo zlecić komuś innemu.


[zlecę] Prowadzenie fanpage i grupy od zera - Hybrid1990 - 19-11-2021 13:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.