Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co otworzyć bez płacenia ZUSu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Co otworzyć bez płacenia ZUSu (/Temat-Co-otworzyc-bez-placenia-ZUSu-168436)



Co otworzyć bez płacenia ZUSu - Bobi2k17 - 24-06-2020 10:10

Witam, jestem osobą niepełnosprawną i od dłuższego czasu planuje założyć własną działalność i wraz z poszukiwaniem informacji na temat dotacji unijnych natrafiłem na informację że posiadam ulgę która polega na nie płacenia ZUSu (PFRON zwraca składki ZUS). Według mnie jest to bardzo korzystne dla mnie ponieważ już mi zostaje w kieszeni kilka zł Smile Teraz najtrudniejsze, mieszkam w bardzo małej, wiejskiej miejscowości gdzie praktycznie nic nie można otworzyć, do najbliższego większego miasta 15 min. samochodem. Przewijało mi się kilka pomysłów typu. zakup koparki i oferowanie usług lub laweta (pomoc drogowa) ale raczej na wiosce ciężko żeby to wypaliło. Kiedyś słyszałem ze podobno taksówkarze pracują na własnej działalności więc może wyjechanie do większego miasta i tam założenie taksówki hmmm. Jest też możliwość zakupu drukarki do nadruków na ubrania i jakieś gażety, mam też w rodzinnym domu dwa pokoje wolne to mógłbym tam to postawić tylko tutaj jest problem z grafikami że nie siedzę w grafice Sad Może wy macie jakieś pomysły co można otworzyć na moim miejscu i żeby to przynosiło jakiś fajny dochód. Pozdrawiam


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - Kubaka2424 - 25-06-2020 08:52

Sprzatanie aut tapicerka myjka skup zlomu metali kolorowych


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - dazy19 - 25-06-2020 19:17

Z ta laweta dobry pomysl tylko nie jako pomoc drogowa a na przewozie po calej polsce aut badz odbior aut dla handlarzy


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - KingaSkyShop - 01-07-2020 21:09

Możesz rozważyć działalność w e-commerce, czyli sklep internetowy. Obecnie branża notuje bardzo wysokie wzrosty, a sprzedaż możesz prowadzić bez konieczności posiadania magazynu i wcześniejszego zatowarowania (dropshipping). Tu jednak konieczne jest nabycie wiedzy - głównie tej marketingowej. Plusem jest niski próg wejścia w ten biznes.


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - Jancik - 19-10-2021 23:54

też uwarzą ze coś w Internecie na początek można nie płacić


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - damianexxx5 - 25-04-2023 11:46

Prawie wszystko możesz robić bez płacenia ZUSU, pod warunkiem że przychód nie przekracza 50% średniej krajowej. Na 2023 rok jest to 1745zł.


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - PakoMasakrator - 21-10-2023 14:56

ogarnij podstawy grafiki komputerowej z poradników na youtube i możesz robić nadruki na koszulki dla amazona bez tworzenia firmy tudzież bez płacenia zusu, wtedy rozliczasz się z podatków z tytułu praw autorskich raz w roku.


RE: Co otworzyć bez płacenia ZUSu - blitzer0 - 10-11-2023 07:54

Możesz założyć nierejstrowanę działalność gospodarczą jeżeli zarobki nie przekraczają powyżej połowy najniższej.