Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? (/Temat-Gdzie-najdrozej-sprzedam-USDt-ERC20-168427)



Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? - kariolmax - 23-06-2020 17:03

Witam Was serdecznie,
miesiąc temu kupiłem 201 USDt ERC20 na Bitpanda z przeznaczeniem inwestycji w Celsius Network. Teraz mogę już je wypłacić i chciałbym to zrobić z jak najmniejszą prowizją - Bitpanda to jak pamiętam 1.5% co przy wymianie w obie strony zjada sporą część zysku (20$ za 30 dni trzymania >200$). Normalnie jakby to był Eth, wypłaciłbym to przez Change Invest, ale wolałem postawić na coś pewniejszego - przy ETH lub BTC mogłoby się okazać, że wypłacam dużo mniej niż wpłaciłem mimo otrzymanego bonusu. Czy jest jakiś kantor/giełda, która w prosty sposób umożliwi mi tanią wymianę tokenu na gotówkę? Mam Revolut/N26 oraz konto w polskim banku, a więc wypłata nie jest większym problemem.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!


RE: Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? - Matoro132 - 25-06-2020 17:14

Może coinsbit? Za 201USDT masz 0.856ETH pozniej przeslac eth na Change. Oplata za transkacje to 0.01eth czyli wychodzi 0.846eth co jest równe na change 176.1euro czyli ok 197,5 usd. Chyba nie tak zle?


RE: Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? - kariolmax - 25-06-2020 23:52

Temat już zakończony, chwilę temu wymieniłem na Binance USDt na ETH, co później zmieniłem w 179,26EUR. Dzięki za starania!


Gdzie najdrożej sprzedam USDt ERC20? - Hybrid1990 - 26-06-2020 06:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.