Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto trenować piłkę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Czy warto trenować piłkę ? (/Temat-Czy-warto-trenowac-pilke-168414)



Czy warto trenować piłkę ? - Jack95 - 21-06-2020 18:18

Powiem krótko.
Mam 22 lata, od czasów gdy skonczyłem szkołę nie wiedziałem co chce robić, nic nie sprawiało mi przyjemnośći. Dopiero teraz granie w piłkę daje mi radość i przyjemność. Myślę aby zrobić kondycje i gdzieś się zapisać do jakiegoś klubu. Czy ma to sens ?


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Jnvestor - 21-06-2020 18:37

Skoro ci się to podoba i sprawia przyjemność, to nic nie stoi na przeszkodzie byś to robił.


RE: Czy warto trenować piłkę ? - twardy - 21-06-2020 20:12

Jak chcesz pokopac w niedziele w gale to spoko ale na zawodowy to raczej jestes jakies 10 lat za stary.


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Krakersik - 21-06-2020 20:58

dokladnie, Twoim zawodem to to już nie będzie...


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Jack95 - 22-06-2020 07:49

@twardy i @krakersik - Dlaczego tak uważacie ? Patrząc na nasza lige to poziom tragiczny, większość gra po spożyciu %


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Hybrid1990 - 22-06-2020 08:54

Jakiś amatorski lokalny klubik, gdzie nie liczy się nic oprócz dobrego spędzenia czasu, to max na co możesz liczyć. W piłkę nożną trzeba grać i trenować od małego, aby się liczyć w tym sporcie na poważnie w przyszłości. Mając 22 lata i brak jakiegokolwiek CV (żadnej szkółki dziecięcej/młodzieżowej, drużyny, osiągnięć), jedyne co usłyszysz to "do widzenia", nikt poważny cię nie zaciągnie nawet do rezerw klubu z ligi okręgowej. No chyba że masz talent na miarę messiego i zostaniesz wychwycony przez jakiegoś skauta, który cię zachwali i pośle na testy do jakiegoś liczącego się klubu, gdzie udowodnisz swoje super umiejętności. Ale wracając do rzeczywistości, szczytem twojej piłkarskiej kariery byłoby chyba tylko zachwycanie swoimi umiejętnościami okolicznej gawiedzi na festynach.
Graj w piłę tylko rekreacyjnie, wyżej nie masz co aspirować, sorry że cię obdzieram z marzeń, ale taka jest brutalna prawda w twoim przypadku.


Czy warto trenować piłkę ? - Snaggy - 22-06-2020 12:07

Załóż kanał na YouTube gdzie będziesz dokumentował spełnienie tego marzenia.

Jeśli ci się nie uda zawsze będziesz coś z tego miał.

P.S

W dzisiejszych pieknych czasach nie koniecznie musisz być piłkarzem aby utrzymywać się z grania w piłkę.

Przemyśl to.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Jack95 - 22-06-2020 15:14

@Hybrid1990 oraz inni - Co wy na to ?
26-letni gośćiu, który ma marzenia grać w piłkę.

https://www.youtube.com/watch?v=4n4KDmYH90w


RE: Czy warto trenować piłkę ? - twardy - 22-06-2020 16:36

Nikt nikomu nie zabroni miec marzen Lol


RE: Czy warto trenować piłkę ? - Jnvestor - 22-06-2020 19:08

(22-06-2020 15:14)Jack95 napisał(a):  @Hybrid1990 oraz inni - Co wy na to ?
26-letni gośćiu, który ma marzenia grać w piłkę.

https://www.youtube.com/watch?v=4n4KDmYH90w

Z tego co przeczytałem ten gościu w wieku 15 lat trenował w jakimś klubie, potem jeszcze uprawiał inne sporty. Sytuacja więc jest trochę inna, bo on nie zaczyna od 0.

Ty masz 22 lata, nie kojarzę żadnego znanego piłkarza, który zaczynał tak późno.
Na karierę za bardzo szans nie widzę, co najwyżej jakieś amatorskie kluby jak ktoś wyżej wspomniał, no może by się coś udało znaleźć w jakiś słabszych ligach jeśli dosyć dobrze by to szło.

Wspomniałeś, że inne rzeczy nie dają ci przyjemności. Warto, byś jednak jeszcze trochę poszukał. Z piłki jak już wiadomo, szansy na utrzymanie jakiejś wielkiej nie masz, a nawet jeśli gdyby się udało, to piłkarzem nie jest się do emerytury. Trzeba robić coś innego. Taki Messi czy Ronaldo to sobie może po zakończeniu kariery odpoczywać do końca życia za zebrane oszczędności, w twoim przypadku nie byłoby takiej możliwości, trzeba by było z czegoś mieć te pieniądze.