Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych (/Temat-Jak-grac-w-ruletke-aby-zwiekszyc-szanse-na-wygrana-dla-poczatkujacych-zaawansowanych-168384)

Strony: 1 2


Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - spenderv - 19-06-2020 15:00

Polaczki to polaczki jednak niczego nie można dawać za darmo. Temat do usunięcia. A chciałem komuś pomóc może by na pomysł jak tych wskazówek używać.


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - Ando - 19-06-2020 18:21

Nie wiem skąd ty się urwałeś i na jakiej podstawie zwiększasz swoje szanse przez granie w myślach ale doszukiwanie się magicznych wzorów czy jak to nazwałeś ciągów to najprostsza droga do wyzerowania kapitału. Grając czarne/czerwone szanse są zawsze takie same, wypadnie albo czarne, albo czerwone, albo 0 i nic tego nie zmieni. Nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby to wyliczyć.


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - spenderv - 19-06-2020 18:50

(19-06-2020 18:21)Ando napisał(a):  Nie wiem skąd ty się urwałeś i na jakiej podstawie zwiększasz swoje szanse przez granie w myślach ale doszukiwanie się magicznych wzorów czy jak to nazwałeś ciągów to najprostsza droga do wyzerowania kapitału. Grając czarne/czerwone szanse są zawsze takie same, wypadnie albo czarne, albo czerwone, albo 0 i nic tego nie zmieni. Nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby to wyliczyć.

No tak właśnie jest nic to nie zmienia. Nie można grać ciągle czarne i czerwone bo się wyzeruje konto, to tylko jest przykład. Tak jak napisałem strategię trzeba zmieniać. Myślałem, że logicznie to napisałem, ale wprost chodzi o to by nie grać na "Pałę".


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - radek0389 - 19-06-2020 19:01

Jakim wzorem wyliczyłeś te %? 51%, 56%, 61%


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - spenderv - 19-06-2020 19:35

(19-06-2020 19:01)radek0389 napisał(a):  Jakim wzorem wyliczyłem te %? 51%, 56%, 61%

"To zaraz co tu podam nie są to dokładne procenty, to jest tylko przykład!".


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - radek0389 - 19-06-2020 21:19

(19-06-2020 19:35)spenderv napisał(a):  
(19-06-2020 19:01)radek0389 napisał(a):  Jakim wzorem wyliczyłem te %? 51%, 56%, 61%

"To zaraz co tu podam nie są to dokładne procenty, to jest tylko przykład!".

Ale przykład czego? Tak o wymyśliłeś sobie, że nagle masz 61% szans na wygraną? Bez żadnej logiki i matematycznego podparcia?


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - spenderv - 20-06-2020 07:28

(19-06-2020 21:19)radek0389 napisał(a):  
(19-06-2020 19:35)spenderv napisał(a):  
(19-06-2020 19:01)radek0389 napisał(a):  Jakim wzorem wyliczyłem te %? 51%, 56%, 61%

"To zaraz co tu podam nie są to dokładne procenty, to jest tylko przykład!".

Ale przykład czego? Tak o wymyśliłeś sobie, że nagle masz 61% szans na wygraną? Bez żadnej logiki i matematycznego podparcia?

Na podstawie wieloletnich obserwacji na grze za realną kasę. Nie jestem matematykiem, a policzyć prawdopodobieństwo nic nie wyjdzie, ponieważ nie określisz danego ciągu w obliczeniach. Te procenty są przykładem i dotyczą tylko obserwacji, gdy powstaje dany ciąg. Głównym założeniem jest trzymanie się danego ciągu. Trzeba parę razy przeczytać poradnik by go zrozumieć. Jak jeszcze coś jest nie jasne śmiało pytać.


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - Ando - 20-06-2020 08:59

Głównym problemem twojej teorii o magicznych ciągach jest to że ruletka to gra całkowicie losowa. To nie matrix.
Idąc twoim tokiem rozumowania mogę napisać poradnik że jeśli dzisiaj pada deszcz to będzie wypadało czarne a jak na przejściu na pieszych mam zielone to trzeba stawiać na czerwone. To już lepiej grać progresją.


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - cezar78 - 20-06-2020 09:56

Jeden kolor może wypaść i 20 razy z rzędu to raz. Po drugie w kasynach online nie mamy szans, bo skrypty są tak napisane ze jak stosujesz system Martingale to program specjalnie dowali ci ciąg jednego koloru z 20-30 razy żebyś stracił cały hajs


RE: Jak grać w ruletkę aby zwiększyć szanse na wygraną dla początkujacych/zaawansowanych - ProjectWallSt - 20-06-2020 10:30

Kto chociaż od czasu do czasu zakręcił na automacie w barze wie, ze ten poradnik to kompletne bzdury.