Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ (/Temat-Dolary-na-gieldzie-dziennik-do-100-000-168383)

Strony: 1 2


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Laserek - 20-06-2020 16:14

Wygląda ciekawie, możliwe że od następnego miesiąca zacznę kopiować twoje ruchy


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Ropsont - 20-06-2020 16:18

Dzienniki o giełdzie zawsze na propsie! Wincyj takich. Współpracowaliśmy kiedyś razem przez chwilę z tego co pamiętam. Cool Z miejsca życzę powodzenia i plan jest jak najbardziej możliwy do realizacji. Polaczkom się tylko wmówiło, że 100k$ to dużo pieniędzy i coś niemożliwego, po to by dalej byli niewolnikami. Każdy kto przebije tę psychologiczną barierę ma szansę na coraz większe sukcesy. Pozdrawiam!


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 01-07-2020 14:27

1.07


Osoby bardziej zainteresowane pewnie już wiedzą - ostatnie dni na giełdzie to rzeź niewiniątek... ale Smile Po pierwsze część moich akcji jak najbardziej spadła, jednak staram się kupować tylko tanie aktywa (nigdy po hype'ie), więc w ich przypadku czekam na odbicie, a jeśli chodzi o pozostałe to nawet mimo spadków udało się coś zarobić. Jednocześnie zgodnie z planem spadek = wpłata 2k $ czego potwierdzenie znajdziecie na ss poniżej. Doszło też do mnie kilku nowych inwestorów. Dziękuję za zaufanie i życzę pokaźnych zwrotów.

[Obrazek: vBUqhQt.png]


Profit: 821 / 100 000 $$
Współinwestorzy: 20 / 1 000



RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 08-07-2020 12:41

8.07


Dzisiaj post jeszcze przed otwarciem. Nazbierało się sporo dodatnich transakcji. Spodziewam się, że osoby które dołączyły do kopiowania mnie z pierwszym postem są zadowolone Smile

[Obrazek: jjbESNy.png]


Profit: 906 / 100 000 $$
Współinwestorzy: 23 / 1 000



RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 05-08-2020 12:44

5.08


Dłuższa przerwa podyktowana bardzo dużą zmiennością rynku, ale zdecydowałem się w końcu na kolejny raport.

1. Tak, lista akcji jest duża.
2. Tak, były bardzo duże spadki na giełdzie i wróciliśmy do trendu wzrostowego.
3. Tak, jest jedna, spora strata pośród tych zysków (wykruszyło się po niej 10 współintestorów).

Jak widać nawet w niekorzystnym trendzie można zarobić - ostatecznie 71 $ na plus.

[Obrazek: RhdyoRB.png]


Profit: 977 / 100 000 $$
Współinwestorzy: 14 / 1 000



RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - prymul1 - 06-08-2020 07:43

@[Styler] z tego co widzę to jedna transakcja zjada Ci prawie cały zysk. Dlaczego nie zdecydowałeś się zamknąć stratnej pozycji wcześniej? Co w przypadku jak spadki na tej pozycji się pogłębią?


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 06-08-2020 08:19

Grając jak mówisz nie zajdziesz za daleko. Akcje dają zarobić właśnie dzięki temu że są zmienne - raz spadają bardzo mocno żeby potem odbić jeszcze wyżej (to oczywiście nie reguła ale pasuje do konkretnego typu akcji w danym momencie). Z aktualnych przykładów zobacz ostatnie dni RR.L, a potem porównaj ile na tych konkretnych zarobiłem, mimo że wielokrotnie były bardzo nisko.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Jnvestor - 06-08-2020 09:25

(06-08-2020 08:19)Styler napisał(a):  Grając jak mówisz nie zajdziesz za daleko. Akcje dają zarobić właśnie dzięki temu że są zmienne - raz spadają bardzo mocno żeby potem odbić jeszcze wyżej (to oczywiście nie reguła ale pasuje do konkretnego typu akcji w danym momencie). Z aktualnych przykładów zobacz ostatnie dni RR.L, a potem porównaj ile na tych konkretnych zarobiłem, mimo że wielokrotnie były bardzo nisko.

Niekoniecznie. Stratne pozycje rzeczywiście mogą odbić, ale co jeśli będzie to np. 10 lat? Wtedy sprzedaż ze stratą wcale nie jest złym pomysłem, bo po pierwsze stratę można sobie odliczyć od podatku, a po drugie za te pieniądze można kupić inne akcje, z których będzie szybki zwrot.

Chociaż w tym przypadku myślę, że odbije trochę wcześniej i nie trzeba tego się pozbywać. Sam trzymam linie lotnicze mimo, że mam trochę straty na tym.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 06-08-2020 10:09

(06-08-2020 09:25)Jnvestor napisał(a):  
(06-08-2020 08:19)Styler napisał(a):  Grając jak mówisz nie zajdziesz za daleko. Akcje dają zarobić właśnie dzięki temu że są zmienne - raz spadają bardzo mocno żeby potem odbić jeszcze wyżej (to oczywiście nie reguła ale pasuje do konkretnego typu akcji w danym momencie). Z aktualnych przykładów zobacz ostatnie dni RR.L, a potem porównaj ile na tych konkretnych zarobiłem, mimo że wielokrotnie były bardzo nisko.

Niekoniecznie. Stratne pozycje rzeczywiście mogą odbić, ale co jeśli będzie to np. 10 lat? Wtedy sprzedaż ze stratą wcale nie jest złym pomysłem, bo po pierwsze stratę można sobie odliczyć od podatku, a po drugie za te pieniądze można kupić inne akcje, z których będzie szybki zwrot.

Chociaż w tym przypadku myślę, że odbije trochę wcześniej i nie trzeba tego się pozbywać. Sam trzymam linie lotnicze mimo, że mam trochę straty na tym.

Powiem Ci, że na prawdę spoko tu informacji, które kompletnie nie pasują do tej sytuacji ale jest ich za dużo by wyjaśniać. Jeśli też inwestujesz to po prostu życzę powodzenia i trzymam kciuki.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - pawe322 - 18-08-2020 16:38

Interesujący temat, będę zaglądał! Życzę powodzenia Cool